Flash müzik çalar

  Flash müzik çalar

  Takın ve havanızı atın

  Şık GoGear SA1355 1GB* üzerindeki MP3 ve WMA müziğiyle tarzınızı gösterin. Doğrudan USB ile müzik veya veri aktarın veya şarj edin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Takın ve havanızı atın

MP3, WMA ve FM radyo ile

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Her şeyi, her yerde kaydetmek için Ses Kayıt Fonksiyonu!

  Her şeyi, her yerde kaydetmek için Ses Kayıt Fonksiyonu!

  Ses Kayıt Fonksiyonu, müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve ya dahili hafızaya ya da harici bellek kartına kaydedilir. Ses Kayıt Fonksiyonu size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı!

  Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı!

  Direct USB özellikli cihazlar, kablo gerektirmeksizin doğrudan PC'nizin USB portuna takılabilir. Bilgisayarınız otomatik olarak cihazı çıkarılabilir USB yığın depolama aygıtını tanır (Windows 98'de ek sürücüler kurulması gerekir), böylece Windows Explorer (veya Apple Folders) yardımıyla dosyaları bilgisayarınız ile cihaz arasında kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Cihazınızı müzikle ve verilerle doldurun ve her an yanınızda taşıyın.

 • Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Klasör görünümü, şarkıları hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur

  Klasör görünümü, şarkıları hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur

  Klasör görünümü, sanki bir bilgisayarmış gibi cihazınızdaki tüm dosyaları görüntülemenize olanak veren opsiyonel bir GoGear çalar dizin görünümüdür. Klasör görünümünü seçtiğinizde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak dosyayı seçmek ve Çalma tuşuna basmak kadar kolay.

 • 10 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*

  10 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*

  Bu cihazın uzun süreli gücü, tek bir şarj ile 10 saat sürekli müzik çalma veya FM radyo dinleme sağlar.

 • Geniş 2 renkli OLED ekran

  2 renkli OLED ekran, son derece parlak bir ekranda renk kombinasyonu (örneğin sarı ve mavi) ve animasyon yapılmasına olanak sağlar. Bu sayede ekran daha kolay okunur ve arkadaşlarla yapılan paylaşımlar daha eğlenceli hale gelir

 • Radyo keyfi için FM tuner

  Yerleşik FM tuner ile her gün en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarın veya radyodan haberleri dinleyin. Tek yapmanız gereken dinlemek istediğiniz radyo istasyonunu ayarlamak.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: