Flash müzik çalar

  Flash müzik çalar

  Takın ve havanızı atın

  Philips 1GB* SA1210 ile yolda MP3 ve WMA formatında müziğin keyfini çıkarın. Direct USB2.0 üzerinden müzik ve verileri hızlı bir biçimde aktarın. 4 kayıtlı ekolayzır ayarı ile müziğin keyfini kendi tarzınızda çıkarın ve AAA pille tüm gün müzik dinleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Takın ve havanızı atın

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Üstün müzik taşınabilirliği için, bu Philips GoGear oynatıcı kullanıma hazırdır. Hafif ve ultra kompakt cihaz, hareket halinde üstün ses kalitesi ve gerçek taşınabilir eğlence deneyimi sunar.

 • Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Veri dosyalarınızı saklamak ve yanınızda taşımak için USB yığın depolama

  USB yığın depolama cihazları, dosyalarınızı kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yoldur. Cihazlar bilgisayarınıza USB bağlantısı üzerinden bağlanır ve herhangi özel bir yazılımın kurulmasını gerektirmez (yalnızca Windows 98 Me için sürücü yüklemek gerekir). Cihaz, Windows Explorer'da çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak belirerek, dosyaları cihazınıza veya cihazınızdan sürükleyip bırakmanıza olanak sağlar.

 • Klasörlere Göz Atma özelliği ile müziğinizi hızlı bir biçimde bulun

  Oynatıcınızda birçok müzik dosyası var ve doğru şarkıyı hızlı bir biçimde bulmak istiyorsunuz. Klasörlere Göz Atma müziğinizi bulmak ve çalmak için hızlı bir kısa yoldur. Müziğinizi PC'nizde klasörlerle düzenleyin. Klasörlere istediğiniz isimleri verin; sanatçı ya da albüm ismini kullanabilirsiniz. Daha sonra Windows Explorer uygulamasında klasörleri cihazınıza sürükleyin ve bırakın. Oynatıcınızı dinlerken, teker teker geçen klasör isimlerini seçmek için önceki ya da sonraki tuşuna basarak şarkılara zoom yapabilirsiniz. Aradığınız klasörü gördüğünüzde düğmeyi bırakın, ilk şarkı çalmaya başlayacaktır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: