MP3 video oynatıcı

  MP3 video oynatıcı

  Üstün ses deneyimi

  GoGear SA60 ile FullSound ve Surround for Movies özelliğinin ürettiği benzersiz ses kalitesinin tadını çıkarın. Filmlerinizi 3,2 inç HVGA ekranında izleyin. Sezgisel dokunmatik arayüzü sayesinde menülerde kolayca gezinin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

FullSound ve HD video oynatma özelliğiyle

 • Net ses kalitesi için kayıpsız FLAC ve APE codec desteği

  Net ses kalitesi için kayıpsız FLAC ve APE codec desteği

  Sıkıştırılmış formatta ses kalitesinden ödün vermeden dijital müziğin keyifin çıkarın. GoGear hiçbir detayı çıkarılmadan küçültülen dosyalar olan FLAC ve APE formatlarını destekler. Nerede olursanız olun, tam eğlencenin keyfini sürmeniz için orijinal müzik kaynağının zenginliği ve berraklığı korunur. GoGear ile birlikte gelen Philips Songbird yazılımını kullanın ve FLAC veya APE bilgisayarınızın müzik kitaplığından GoGear'ınıza sürükleyip bırakın. Binlerce şarkıyla yola devam edin ve harika orijinal parçaların ritimlerine kendinizi kaptırın.

 • 3,2 inç HVGA LCD renkli ekranla mükemmel video keyfi

  3,2 inç HVGA LCD renkli ekranla mükemmel video keyfi

  GoGear oynatıcınızın 8,1 cm (3,2") geniş ekranı, videoları mükemmel kalitede, canlılıkta ve netlikte izlemenizi sağlayan çözünürlüğe sahiptir. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, 16:9 ekran oranıyla en sevdiğiniz filmi veya videoyu, görüntünün altında ve üstünde çubuklar olmadan ve görüntüyü farklı bir ekrana sığdırmak için gereken ölçeklemeye bağlı kalite kaybı olmadan, tam geniş ekranlı olarak izleme keyfini çıkarabilirsiniz.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Mobil cihazlar ne kadar küçük olursa o kadar iyidir, ama hafıza kapasitesi için aynı şey söylenemez. GoGear müzik çalarınıza bir microSD kart takarak hem küçük bir cihaza, hem de büyük bir hafıza kapasitesi sahip olabilirsiniz. Müzik çalarınızı bilgisayara bağladığınızda microSD kart ikinci bir çıkarılabilir disk olarak algılanarak dosya aktarımını kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken karta istediğiniz içeriği yüklemek ve müzik çalarınıza takmak. Satın alacağınız 32GB kapasiteye kadar bir hafıza kartıyla GoGear hafıza kapasitesini artırabilir ve böylece sınırsız eğlence seçeneğine sahip olabilirsiniz.

 • Daha fazla müzik seçeneği için 30 istasyon hafızalı FM radyo

  Daha fazla müzik seçeneği için 30 istasyon hafızalı FM radyo

  Dijital FM radyo, GoGear'ınızdaki müzik koleksiyonunuza ek müzik seçenekleri sunar. Hafızaya almak istediğiniz radyo istasyonunu bulun ve frekansı kaydetmek için ön ayar düğmesini basılı tutun. En fazla 30 radyo istasyonunu hafızaya alabilir ve hareket halindeyken en sevdiğiniz programların keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 20 saate varan müzik veya 4 saate varan video keyfi

  20 saate varan müzik veya 4 saate varan video keyfi

  Philips size sınırsız eğlence sunuyor. GoGEAR MP4 video oynatıcınızın kompakt dahili şarj edilebilir pili sayesinde eğlenceniz asla yarıda kesilmez. Tek bir şarjla 20 saate kadar müzik dinleyebilir veya 4 saate kadar video izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, güç kablosunu takıp video oynatıcınızı şarj etmektir.

 • Hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan dokunmatik ekran kontrolü

  Hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan dokunmatik ekran kontrolü

  Parmak uçlarınızla yumuşak bir şekilde dokunarak GoGear taşınabilir müzik çaların ne kadar kolay ve sezgisel kontrol edildiğini hissedin. Sezgisel dokunmatik arayüzü sayesinde müzik çalma fonksiyonlarını kontrol ederken, video ve fotoğraf kitaplıklarınıza göz atarken veya radyo kanallarını seçerken ne kadar rahat gezinebildiğinizi göreceksiniz. Menüler ve klasörler arasında gezinmek için tek yapmanız gereken doğrudan müzik çaların ekranına dokunmak. İşte biz buna duyarlı ve basit diyoruz.

 • Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses, bir film veya video parçasındaki her bir ses kaynağını doğrudan analiz ederek, bağımsız olarak ve tam anlamıyla vurgulanan ses unsurlarıyla doğal bir ses çıkışı sağlar. İşlenen ses unsurları daha sonra kulak içi kulaklıklar yoluyla kulaklarınıza yönlendirilir. Filmler için surround ses, ses parçasının gerçek içeriğine dayalı doğal akustik bir ortam yaratır. Sonuçta dinleyiciler kendilerini, filmin ses mühendisinin asıl amaçladığı şekilde benzersiz bir surround ses deneyiminin ortasında bulur.

 • Metin dosyalarını görüntülemek için metin okuyucu

  Metin dosyalarını görüntülemek için metin okuyucu
Tüm teknik özellikleri gör
 • Gerçek oynatma süresi kullanıma ve ayarlara göre değişebilir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: