mp3 çalar

  mp3 çalar

  Daha fazla müzik, üstün ses

  Ultra kompakt ve taşınabilir Philips GoGear SA018 MP3 çalar, MP3 müziğe hayat vermek için FullSound™ özelliğiyle birlikte gelir. Daha fazla müzik seçeneği için FM radyo bulunmaktadır; ve tüm bunlar, şık paslanmaz çelik tasarım içinde gelir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Daha fazla müzik, üstün ses

FullSound™ ve FM radyo ile

 • USB yoluyla bilgisayardan doğrudan şarj

  USB yoluyla bilgisayardan doğrudan şarj

  GoGear çalarınızın pilini, USB yoluyla bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde şarj edin. Cihazınızı birlikte verilen kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda ve gerekli komut istemlerini izlediğinizde bilgisayarınız, cihazınızın şarj edilmesi için gerekli gücü birkaç saniye içinde sağlar. Ayrı bir şarj aletiyle şarj etme rahatlığının keyfini çıkarın.

 • Şarkılarınızı kolayca sürükleyip bırakın; yazılım gerekmez

  Şarkılarınızı kolayca sürükleyip bırakın; yazılım gerekmez

  Müzik koleksiyonunuzu bilgisayarınızdan GoGear çalarınıza hızlı ve kolay bir şekilde kopyalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, GoGear'ınızı bilgisayarınıza bağlamak, Windows® Explorer'da çalarınıza kopyalamak istediğiniz şarkıları veya klasörleri seçmek, ardından seçilen dosyaları GoGear'ın müzik klasörüne sürüklemek. Bu kadar basit. Ek yazılım kurulumu gerekmez!

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Küçük ve şık; bir moda aksesuarı gibi

  Küçük ve şık; bir moda aksesuarı gibi

  Dahili klipsli GoGear LUXE, şık bir moda aksesuarı gibi kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. İster çantanıza tutturun ister giysilerinize. Çantanızda MP3 çalar aramaya son. Artık, modern ve şık kalmaya devam ederken, hareket halinde dijital müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Kolay taşıma için dahili klips

  Kolay taşıma için dahili klips
 • Fırçalanmış paslanmaz çelik gövde, sağlam ve zarif

  Fırçalanmış paslanmaz çelik gövde, sağlam ve zarif
 • Şarkıları karıştırma ve her seferinde şaşırmak için rastgele çalma özelliği

  "Rastgele çal" fonksiyonu sayesinde müziği sürekli aynı sırayla dinlemekten kurtulursunuz. En sevdiğiniz şarkıları müzik arşivinizden GoGear çalarınıza yükledikten sonra şarkıları karışık sırayla dinlemek için tek yapmanız gereken "rastgele" düğmesine basmak. Yolda GoGear çalarınızı her açtığınızda kendinizi farklı ve benzersiz bir müzik deneyimiyle yenilenmiş hissedin.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: