Fidelio

Philips Fidelio

Mikrofonlu kulaklık

  • KA

  Philips Fidelio

  Mikrofonlu kulaklık

  Üstün kaliteli hi-fi sistem

  Philips Fidelio S1 kulaklık, doğal, dengeli ve sanatçının vermek istediği tüm duyguları açığa çıkaran ses üretmek için hassas şekilde üretilmiştir. Hareket halindeyken gerçek konfor ve keyif için hafif ama dayanıklı tasarımla muhteşem ses sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Fidelio Mikrofonlu kulaklık

Yüksek çözünürlüklü ses, Kulak içi, Son derece yumuşak silikon kapaklar, Düz kablo S1/00 Benzer ürünler bul

Üstün kaliteli hi-fi sistem

Nereye giderseniz gidin

 • Yüksek Çözünürlüklü ses kalitesi, müziği en saf halinde üretir

  Yüksek Çözünürlüklü ses kalitesi, müziği en saf halinde üretir

  Yüksek Çözünürlüklü Ses, orijinal stüdyo kayıtlarını 16 bit/44,1 kHz CD formatlarından daha sadık bir şekilde üreterek en iyi ses performansını sunar. Kaliteden ödün vermeyen bu teknoloji, Yüksek Çözünürlüklü Sesi müzikseverlerin vazgeçilmezi haline getiriyor. Fidelio kulaklıklar, Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesi kaşesi için gereken katı kuralları karşılar. İster Yüksek Çözünürlüklü koleksiyonunuzu dinliyor olun ister daha geleneksel bir müzik kaynağını tercih ediyor olun, Fidelio kulaklıkların genişletilmiş kusursuz yüksek frekans aralığı müzik keyfinizi bir adım öteye taşır.

 • Olağanüstü ses için güçlü 13,5 mm neodimyum sürücüler

  Olağanüstü ses için güçlü 13,5 mm neodimyum sürücüler

  Her hoparlör sürücüsü, eşleştirilmeden önce özenle seçilir, ayarlanır ve test edilir; böylece en dengeli ve doğal sesler elde edilir. 13,5 mm sürücüler yüksek güçlü neodimyum mıknatıslar kullanarak derin bir bas etkisi, orta aralıkta şeffaf sesler ve saf yüksek frekanslar üretir.

 • Doğru uyum için özenle seçildi, ayarlandı ve test edildi

  Doğru uyum için özenle seçildi, ayarlandı ve test edildi

  Derin baslar, orta aralıkta şeffaf sesler ve rafine yüksek frekanslar için her bir hoparlör sürücüsü özel olarak test edilir ve ideal stereo çiftleri özenle seçilir.

 • Özel tasarım metal muhafaza titreşimi ve rezonansı azaltır

  Özel tasarım metal muhafaza titreşimi ve rezonansı azaltır

  Rezonansı ve titreşimi azaltmak için özel olarak tasarlanan metal muhafaza, inanılmaz ayrıntılara sahip orijinal ve kusursuz ses üretir.

 • Kulağa tam oturan ve basıncı dağıtan ergonomik kulaklık

  Kulağa tam oturan ve basıncı dağıtan ergonomik kulaklık

  Fidelio S1 kulaklık kulağınızın doğal kıvrımına uyum sağlaması ve basıncı dağıtması için ergonomik olarak şekillendirilmiştir. Hafif alüminyum yapı ve kullanılan kaliteli malzemeler uzun süreli rahatlık sunarak en konforlu müzik dinleme deneyimini yaşamanızı sağlar.

 • Kablo üstü kumanda ve mikrofonla müzik ve aramalar arasında geçiş yapın

  Kablo üstü kumanda ve mikrofonla müzik ve aramalar arasında geçiş yapın

  Fidelio S1 kulakiçi kulaklıkta kablo üstü uzaktan kumanda ve mikrofon bulunur, bu sayede müziğiniz ve aramalarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Önemli kişilere ve müziğinize her zaman bağlı olun.

 • Dayanıklı düz kablo sayesinde kulaklık kablonuz dolaşmaz

  Dayanıklı düz kablo sayesinde kulaklık kablonuz dolaşmaz

  Fidelio kulak içi kulaklığınızın her yönü, daima olağanüstü bir müzik deneyimi yaşamanız için dikkatle tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli, dayanıklı ve şık malzemeden üretilen yenilikçi çift renkli düz kablo dolaşmaz, böylece dışarı çıktığınızda kabloyu çözmekle vakit kaybetmeden müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Akıllı, sorunsuz ve kolay bir müzik deneyimi sizi bekliyor.

 • Mükemmel, özel uyum ve ses yalıtımı için Comply™ Köpük Uçlar

  Mükemmel, özel uyum ve ses yalıtımı için Comply™ Köpük Uçlar

  Birlikte verilen Comply™ Köpük Uçlar ile dinleme deneyiminizi geliştirin. Kulaklığın kulağa tam oturmasını sağlayan bu uçlar, gün boyunca kullanım rahatlığı ve gürültü yalıtımı sunarak dünyadan kopup müziğinize odaklanmanızı sağlar.

 • 3 farklı boydaki ultra yumuşak silikon uçlar özel ve tam uyum sağlar

  3 farklı boydaki ultra yumuşak silikon uçlar özel ve tam uyum sağlar

  Fidelio S1 kulakiçi kulaklıkla birlikte 3 çift akustik yalıtımlı silikon uç verilir, böylece kulaklık kulağınıza tam oturur ve konforlu bir şekilde daha uzun süre kullanılabilir.

 • Kulaklığınızı kullanmadığınızda saklamanız için koruma çantası

  Kulaklığınızı kullanmadığınızda saklamanız için koruma çantası

  Fidelio kulak içi kulaklığınız kendi şık ve koruyucu taşıma çantası ile birlikte gelir. Özel kalıplı EVA'dan yapılan bu dayanıklı çantanın Fidelio kulaklığınızı daima güvende ve şık tutacağından emin olabilirsiniz.

 • Hafif alüminyum muhafaza ve güzel, fırçalanmış kaplama

  Hafif alüminyum muhafaza ve güzel, fırçalanmış kaplama
 • Ses dengesi ve bas genişliği için yarı kapalı arka tasarım

  Büyük, yüksek kaliteli sürücülerle bir araya gelen yarı kapalı arka mimari daha fazla bas genişliği sağlarken, tasarım sesin sızmasını en az seviyeye indirmek amacıyla optimize edilmiştir. Ön basınç eşitleme kanalları sesin daha ayrıntılı ve dengeli olmasını sağlayarak tıkanma efektini azaltır ve daha doğal bir dinleme deneyimi sunar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: