Sportif müzik çalar

  Sportif müzik çalar

  Hareket için tasarlandı

  Çok çalışan ve oyunu sert oynayanlar için, PSA235 512 MB*, 250 şarkıyı yuvarlak hatlı ve sağlam, kullanımı kolay tasarımla birleştiriyor. %100 atlama korumalı olarak en sevdiğiniz idman şarkılarının keyfini çıkarın. Mini SD kart yuvası aracılığıyla daha fazla şarkı ekleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hareket için tasarlandı

 • 15 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  15 saate kadar müziğin keyfini çıkarın
 • Dahili konuşan kronometre

  Müzik çaların sol üstündeki düğme yardımıyla dahili konuşan kronometreyi aktif hale getirebilirsiniz. Kronometre, kalan koşu süresini kulaklık aracılığıyla bildirir. Müzik çalarınıza bakmanıza gerek bile kalmaz. Motivasyonunuzu tüm modlarda korumak için, konuşan kronometre müzik çalarken veya müziksiz olarak kullanılabilir.

 • Hareketli mercek ile bakmadan, rahat müzik kontrolü

  Müzik çalarınızın kullanımı kolay, bakmadan kullanılan hareketli merceği aracılığıyla sorunsuz bir idmanın keyfini çıkarın ve hareketliyken müziğinizi istediğiniz gibi kontrol edin. Sizi hareketli ve motive tutmak için tasarlanmış hareketli mercek, müzik çalarınızın çeşitli işlevlerine idmanınızı bölmeden ve kolay erişim sağlar. Müziği rahatça ve tam istediğiniz şekilde kontrol etmek için, hareketli merceğin küçük bir çıkıntıyla işaretlenmiş olan kılavuz noktalarına hafifçe dokunun tap ve gerçek bir bakmadan kullanma tecrübesi edinin.

 • Hafıza genişletme için dahili mini SD hafıza yuvası

  Çalıcınızdaki bu özel yuva standart flash bellek SD kartları içindir böylece çalıcınızda ek hafıza yaratabilirsiniz. Her zaman ve her yerde arttırılmış saklama kapasitesinin sağladığı esnekliğin keyfini çıkarın.

 • SuperScroll™ dolaşım şarkıları daha çabuk ve basit bir şekilde bulur

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş listeler içinde dolaşırken kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya biraz daha sert basıp basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • PlaysForSure* ile sadece Windows XP

  Windows Media Player 10 ve Windows XP ile uyumu sağlayan PlaysForSure sayesinde GoGear cihazınızı kolayca kullanabileceksiniz. Windows Media player kullanarak, GoGear dijital ses çalarınızdaki müziği kolayca düzenleyebilir ve PC müzik koleksiyonunuzu otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, PlaysForSure logosunu gördüğünüz alışveriş sitelerinde, Internet üzerindeki en geniş alışveriş seçeneğine de sahip olursunuz ve satın aldığınız müziği GoGear çalarınızda dinleyebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1MB = 1 milyon bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • PlaysForSure, Windows Media ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: