Portatif DVD Oynatıcı

  Portatif DVD Oynatıcı

  Seyahat halinde DVD ve DivX® filmler

  Zero Bright Dot™ özellikli Philips PET735 7” renkli LCD ekranda DVD filmler hayat buluyor. Dahili dijital TV alıcısı ile DivX® ve MPEG4 filmlerin ya da antenli dijital TV programlarının keyfini çıkarın. Akıllı Araç Montaj Seti ve USB konektörü ile birlikte gelir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif DVD Oynatıcı

17, 8cm (7") geniş ekran LCD, dijital TV PET735/00 Benzer ürünler bul

Seyahat halinde DVD ve DivX® filmler

dahili dijital TV alıcısı ile

 • DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DivX® desteğiyle, DivX®'le şifrelenmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde izleyebilirsiniz. DivX® medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik videoları gibi büyük dosyaları CD-R/RW, hafıza kartı ve DVD-video gibi medya araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan MPEG4 tabanlı bir görüntü sıkıştırma teknolojisidir. DivX® CD'leri, DVD oynatıcı, DVD kaydedici ya da ev sinema sistemlerinde oynatılabilir.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk uyumluluğunu ve izleme keyfini sağlar.

 • Ücretsiz dijital TV ve radyo kanalları için DVB-T desteği

  Ücretsiz dijital TV ve radyo kanalları için DVB-T desteği

  Eğlence deneyiminizi zenginleştirin ve ücretsiz dijital kanalların keyfini çıkarın. DVB-T (Dijital Görüntü Yayıncılığı - Karasal) ile Avrupa'daki ücretsiz dijital TV ve radyo yayınlarını alabilirsiniz. En yüksek kalitenin korunması için, arada analog adım olmadan sinyal sürekli dijital olarak korunur.

 • Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • Dahili pil ile 3 saate kadar oynatım*

  Dahili pil ile 3 saate kadar oynatım*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 3 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Yolda eğlencenin tadını çıkarmak için neden portatif DVD oynatıcınızı yanınızda taşımayasınız? Benzersiz Araç Montaj Seti, oynatıcının kolayca çıkarılmasına olanak veren hızlı çıkarma kolu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Seti aracınızda bırakarak portatif DVD oynatıcınızı yanınıza alabilirsiniz.

 • Video, fotoğraf ve müzik çalma için USB bağlantısı

  Video, fotoğraf ve müzik çalma için USB bağlantısı

  Sadece taşınabilir USB cihazınızı Philips taşınabilir DVD oynatıcısının USB konektörüne takın ve dijital videolarınızı, müziğinizi ya da fotoğraflarınızı doğrudan oynatın. Artık en sevdiğiniz anları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • İdeal ekran kalitesi için Zero Bright Dot™ özelliğine sahip ekran

  LCD ekranındaki rahatsız edici boş noktalardan arınmış, en yüksek kalitedeki görüntülerin keyfini çıkarın. LCD ekranlarında genellikle, LCD endüstrisinde 'parlak nokta' denilen kusurlar bulunmaktadır. Sınırlı sayıda parlak nokta, bir zamanlar LCD seri üretiminin kaçınılmaz sonucu olarak değerlendirilmekteydi. Philips'in portatif DVD Oynatıcılarda uyguladığı titiz kalite kontrol prosedürleri ile LCD ekranlarımız parlak noktalara sıfır toleransla üretilmektedir. İdeal ekran kalitesinden emin olmak için Philips Zero Bright Dot™ (Sıfır Parlak Nokta) kullanılan portatif DVD Oynatıcıları tercih edin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: