Ağ Müzik Çalar

  Wi-Fi b/g certified

  Ağ Müzik Çalar

  Müziği serbest bırakın

  Philips Streamium NP2900 ağ müzik çaları ve dahili hoparlörleri bilgisayarınızdaki müziklere ve Internet radyosuna kablosuz erişim sağlar; üstelik bunu yaparken etkileyici LivingSound ve üstün FullSound teknolojilerini kullanır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Streamium Ağ Müzik Çalar

Ücretsiz İnternet radyosu, Tam renkli ekran NP2900/12 Benzer ürünler bul

Müziği serbest bırakın

PC ve İnternet'ten müzik keyfine varın - kablosuz

 • Binlerce ücretsiz İnternet Radyo İstasyonu

  Binlerce ücretsiz İnternet Radyo İstasyonu

  Streamium binlerce ücretsiz İnternet radyo istasyonuyla birlikte gelir. Artık dünyanın her yerinden her tür müziği dinleyebilirsiniz. Streamium'u İnternet'e bağlayın ve PC'nizi açmadan, en sevdiğiniz İnternet programlarını ses sisteminizden dinleyin.

 • Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Kolay ve sezgisel GoGear kullanıcı arayüzü gelişmiş bir gezinme teknolojisi ile çalıştırılmaktadır. Hızlı ve sorunsuz gezinme sağlamasının yanı sıra kolayca öğrenilebilen keyifli bir multimedya deneyimi sunar. Müzik dosyalarının içinde bulunan albüm kapağı çalışmasını görüntüleyen Albüm Kapağı gibi akıllı özellikler, müziğin tadını çıkarırken CD ya da LP kapağını gördüğünüz eski güzel günlerde olduğu gibi daha zengin bir deneyim sağlar.

 • Alfanümerik arama ile hızlı erişim

  Alfanümerik arama ile hızlı erişim

  Uzaktan kumandadaki Alfanümerik arama fonksiyonu ile istediğiniz sanatçıyı, şarkıyı veya albümü kolayca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzaktan kumanda üzerindeki 'Search' (Arama) tuşuna basmak ve istediğiniz parça, sanatçı ya da albüm adının ilk birkaç harfini veya rakamını yazmak. Yaptığınız girişe en uygun sonuçlar hemen karşınıza çıkacak. Tüm koleksiyonunuzda veya çalma listenizde satır satır gezip zaman kaybetmeye artık son.

 • Geniş ekran ve uzaktan kumanda

  Geniş ekran ve uzaktan kumanda

  Tüm müzik koleksiyonunuzda kolayca gezinin. 10,2 cm (4") geniş LCD ekranda simgeler ve metin büyük görünümde. Kullanışlı uzaktan kumandayla binlerce şarkı arasında gezinin veya saniyeler içinde istediğiniz şarkıya geçin. Uzaktan kumandanız elinizde, oturduğunuz yerden müziğin keyfini çıkarın.

 • LivingSound ile daha geniş, gerçek stereo ses

  LivingSound ile daha geniş, gerçek stereo ses

  Philips tarafından patenti alınmakta olan LivingSound, dinleme merkezini (odadaki ideal dinleme konumu) oldukça genişletir, böylece daha geniş bir alanda gerçek müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Çeşitli ses işlemlerini bir araya getiren LivingSound, kompakt stereo sistemlerinde genellikle kaybedilen zenginliği ve mekansal ayrıntıları korur. Sonuç olarak odaya geniş ve eşit bir biçimde dağıtılmış, beklenenden daha geniş bir dinleme merkezidir. Artık alışıldığı gibi dar bir alanda müzik dinlemenize gerek yok. Daha geniş bir alanda optimum stereo sesin keyfini çıkarın.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Mükemmel ses için 4 hoparlörlü sistem

  Mükemmel ses için 4 hoparlörlü sistem

  Dört hoparlör (iki tane önde ve birer tane yanda), Philips'in patentli LivingSound teknolojisini kullanarak kaliteli ses çıkışı sağlamak için hassas bir açıyla yerleştirilmiştir. Sonuç olarak odaya geniş ve eşit biçimde dağıtılmış, beslenenden daha geniş bir dinleme merkezi elde edilir. Artık optimum stereo sesin keyfini daha geniş bir alanda çıkarabilirsiniz.

 • 30W RMS

  30W RMS

  30W RMS müzik çıkış gücü, odanızı en sevdiğiniz müzikle dopdolu hale getirir.

 • Bilgisayardan/Mac'ten kablosuz müzik çalma

  Bilgisayardan/Mac'ten kablosuz müzik çalma

  Streamium Ağ müzik çalar ile tüm PC/Mac müzik koleksiyonunuzu özgür bırakın! Müzik aktarmak için herhangi bir Evrensel Tak ve Kullan özellikli cihaza bağlanmanıza olanak sağlayan UPnP bağlantı ile Streamium, bilgisayarınızda bulunan müzik koleksiyonunuza erişebilmenize, seçim ve arama yapabilmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken uzaktan kumandanızı kullanarak Streamium üzerinden şarkılarınızı seçmek ve dinlemek. En sevdiğiniz müziklerin keyfini, mükemmel ses kalitesiyle kablosuz ve zahmetsiz çıkarın. Philips'in patentli FullSound teknolojisi, MP3 müziklere CD kalitesinde dinleme deneyimi katarken, LivingSound daha geniş ve sarmalayan stereo ses çıkışı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bazı özelliklerin desteklenmesi için geniş bant Internet gereklidir
 • Bazı hizmetler tüm bölgelerde verilmemektedir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: