Mikro Hi-Fi Sistem

  Mikro Hi-Fi Sistem

  MP3 Müziğini PC'den Kumanda Edin

  Bilgisayarınızdaki MP3 parçalarını uzaktan kontrol etme rahatlığının ve parçaları MCM530'un güçlü dinamik hoparlörlerinde dinlemenin tadını çıkartın. Müzik severler MP3 akışı ve MAX Ses için USB PC Bağlantısına sahip bu eksiksiz müzik çözümünü çok beğenecek. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

MP3 Müziğini PC'den Kumanda Edin

 • 5 CD'den 50 saat MP3 müzik çalma

  5 CD'den 50 saat MP3 müzik çalma

  MP3, geniş dijital ses dosyalarının ses kalitelerinde önemli bir düşüşe neden olmadan 10 kereye kadar daha küçük boyutlarda yaratılabildiği çığır açan bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir.5 CD tepsisiyle 50 saat müzik çalabilirsiniz. Çabuk ve kolay ses dosya transferine olanak sağlayan MP3, standart ses dosyası sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound teknolojisi, tek bir dokunuşla bas sesleri güçlendirir, ses performansını en üst düzeye çıkarır ve en etkileyici dinleme deneyimini yaratır. Gelişmiş elektronik devre sistemi, var olan ses ve ses düzeyi ayarlarını yapar, bas sesleri ve ses düzeyini bozulmaya uğratmadan maksimum düzeye çıkarır. Elde edilen sonuç, hem ses spektrumunda hem de ses düzeyinde fark edilir bir yükselme ve ses gücünde her tür müziğe boyut ekleyen bir artıştır.

 • 2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses

  2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses
 • USB PC bağlantısı PC'nizi devasa bir MP3 müzik kutusuna dönüştürür

  USB PC Link, MP3 müziğinizi PC hoparlörleri yerine Philips ses sisteminin güçlü hoparlörlerinden çalınmanızı sağlar. PC'yi USB kablosuyla doğrudan ses sisteminize bağlayarak, MP3 müziği doğrudan ses sisteminizden dinleyebilir ve PC'nizi devasa bir MP3 müzik kutusuna dönüştürebilirsiniz. Ses sistemindeki ve uzaktan kumandadaki kontrol düğmeleri kolay kumanda olanağı ve MusicMatch parça listesindeki MP3 müziğin kontrolünü sağlar. Ayrıca, şarkı adı bilgilerini ve geçen süreyi ses sisteminizin ekranında görebilirsiniz.

 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

 • 150W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 150W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: