Dijital AV alıcı sistemi

  Dijital AV alıcı sistemi

  Film ve müziklerin derin etkisi

  DVD oynatıcınızı, Kaydedicinizi, hatta VCR'ınızı eksiksiz bir Ev Eğlence Sistemine dönüştürmeyi mi düşünüyorsunuz? Tek yapmanız gereken, aygıtınızı bu şık dijital alıcı sistemi ile eşleştirmek ve kendi ortamınızda film ve müziklere dalıp gitmek.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Film ve müziklerin derin etkisi

 • Derin müzik etkisi için çok kanallı SACD

  Derin müzik etkisi için çok kanallı SACD

  Çok kanallı SACD hazırlanmıştır. Bu yeni nesil müzik formatı size son derece yüksek kalitede müzik yayını, 5.1 çok kanallı surround ses ve CD ile tam geriye ve ileriye dönük uyumluluk sağlar.

 • Dahili FM/MW tuner

  Dahili FM/MW tuner
 • Kompakt, güçlü ses için gelişmiş Class D Amplifier™

  Mükemmel ses söz konusu olduğunda, seste bozulmaya yer yoktur. Dijital amplifikatörler, standart analog amplifikatörlere göre çok daha az ısındıklarından, daha küçük set boyutlarına olanak verir. Philips Class D Amplifiers™, EMI (Elektromanyetik Karışma) önleyici ve kontrol edici özellikte tasarlandığından, rakipler tarafından kullanılan dijital amplifikatörlerden üstün, son derece güçlü ses verir. Class D Amplifiers™ ayrıca, seste bozulmayı ortadan kaldıran ve ses kalitesinde kayıpları engelleyen kapalı halka tasarımından yararlanır. Sonuçta, çok daha küçük boyutlu bir cihazdan, çok gelişkin ses performansı elde edilir.

 • DTS 5.1 Dolby Dijital Pro Logic II tam surround ses

  Harici dekoder kullanmaya gerek bırakmayan dahili bir DTS ve Dolby Dijital dekoder, ses bilgisinin tüm altı kanalını işleyerek surround ses sunar ve şaşırtıcı doğallıkta bir atmosfer ve dinamik bir gerçekçilik sağlar. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme olanağı sağlar.

 • Konik Tweeter'lar yüksek frekanslarda SACD sesi güçlendirir

  LEXAR'dan yapılma son derece hafif ve sert bir yansıtıcı zar kullanarak daha yüksek ses frekanslarının verilebilmesini sağlayan Konik Tweeter'lar, sesteki en ufak yükselip alçalmaları bile yakalar ve en yüksek frekanslardaki SACD sesi güçlendirir. Yansıtıcı diskin özel konik şekli, daha yüksek frekanslarda daha geniş bir ses dağılımı sağlar. Bunun sonucunda, inanılmaz net ve keskin yüksek tonlar, genel ses aralığında da daha dengeli ses dağılımı elde edilir.

 • Kullanıcı dostu renk kodlu hoparlör bağlantıları

  Renk kodlu konektörler, hoparlörleri ve subwoofer'ı ev eğlence sisteminin merkezi ünitesine bağlamak için yalnızca konektörleri merkezi ünitenin arkasındaki aynı renkli arabirime takma yoluyla basit ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

 • Dijital koaksiyel ve optik girişler

  Dijital koaksiyel ve optik girişler, alıcınızda en yüksek kalitede dijital ses giriş bağlantıları sunar. Tek bir kablo kullanarak AV donanımınızdan Dolby Dijital, MPEG2, PCM ve DTS sesleri alıcınıza dijital olarak aktarabilirsiniz.

 • doğrudan bağlantı için 6 kanal analog giriş

  Alıcınızdaki 6 kanal analog giriş, çok kanallı DVD/SACD Çalar'ınızın analog çıkışına doğrudan bağlanmanıza olanak verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: