Voice Tracer

dijital ses kaydedici

  Voice Tracer

  dijital ses kaydedici

  Not almak artık çok kolay

  Philips Dijital Ses Kaydedici 662 hayatınızı düzenlemenin gelişmiş, şık ve kullanışlı bir yoludur. İki kullanımlık hafızası, kullanışlı alarm fonksiyonu ve ücretsiz yaka mikrofonuyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Notlarınızı kaydedin ve en sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Voice Tracer dijital ses kaydedici

2 GB, 283 saat kayıt süresi LFH0662/00 Benzer ürünler bul

Not almak artık çok kolay

Zamanın ruhuna ayak uydurun

 • USB ile pil şarj etme

  USB ile pil şarj etme

  Ses Kaydedicinizin pilleri, bilgisayarınızın gücü kullanılarak şarj edilebilir.

 • MP3 ve WMA müzik çalma keyfini yaşayın

  Müzik koleksiyonunuzu ve indirdiğiniz şarkıları Dijital Ses Kaydedicinizde saklayın. WMA ve MP3 müzik formatı çalma desteklenmektedir.

 • Eller serbest not almak için ses ile etkinleşen kayıt

  Ses ile etkinleşen kayıt, eller serbest kayıt için kullanışlı bir özelliktir. Etkinleştirildiğinde, konuşmaya başladığınızda kayıt otomatik olarak başlar. Konuşmadığınızda kayıt otomatik olarak durur ve konuşmaya başladığınızda otomatik olarak tekrar başlar.

 • Dört klasör ile dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin

  Ses Kaydedici, dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilmeniz için, kullanılabilir dört klasörün her birinde 99'a kadar kaydı destekler.

 • Bir bakışta gözden geçirme için ekstra geniş, arkadan aydınlatmalı ekran

  Büyük grafik ekran, arkadan aydınlatma özelliği sayesinde, düşük aydınlatma koşullarından bile, tüm önemli dosya bilgilerini bir bakışta görüntülemenizi sağlar.

 • Kristal netliğinde ses çalma için ekstra büyük ön hoparlör

  Büyük hoparlör sürücülerinin ses üretim kapasitesi daha yüksektir, bu nedenle daha güçlü ve zengin bir ses deneyimi sunarlar.

 • Tek dokunmuşa anında kayıt, kapatma modundan kayıt moduna

  Dijital Ses Kaydediciyi açmak için kayıt düğmesini kısa bir süre basılı tutun ve anında kaydetmeye başlayın.

 • Yaka mikrofonu, stereo kulaklıklar ve piller dahildir

  Ses Kaydedicinizin yanında, uzun süreli kullanımda rahatlık için tasarlanmış hafif kulaklık ve çok yönlü yaka mikrofonu bulunmaktadır. Mikrofonun yüksek ses alma hassasiyeti mükemmel kayıt kalitesi sağlarken, stereo kulaklık güçlü ses sunar.

 • Hafif ve ergonomik tasarım

  Küçük ve hafif özellikleri nedeniyle, cihazın yanınızda olduğunu bile anlamayacaksınız. Cebinize veya çantanıza koyun ve her yere götürün. Sağlam muhafaza ve etkileyici, ergonomik tasarım, gittiğiniz her yere götürmek istemenize neden olacak.

 • USB yığın depolama, maksimum uyumluluk sağlar

  Bir USB yığın depolama aygıtı olan Ses Kaydedici, dosyaları kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yol sunar. Ses Kaydedici, USB bağlantısı ile bilgisayara bağlanır ve kurulum için özel yazılım gerektirmez. Ses Kaydedici, çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak görüntülenir ve dosyalarınızı üniteye ve üniteden sürükleyip bırakmanıza olanak verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: