Flash müzik çalar

  Flash müzik çalar

  Taşınabilir MP3

  Artık havanızı bulun! Küçük ve şık 128MB Key005'ı üzerinize takın, havanız olsun. En sevdiğiniz MP3/WMA müziğinizi yanınızda taşıyıp tadını çıkarın. USB üzerinden müzik ve veri aktarın veya şarj edin. Ayrıca, darbelere karşı %100 dayanıklı - aynen sizin gibi! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Taşınabilir MP3

4 saate kadar müzik

 • Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı!

  Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı!

  Direct USB özellikli cihazlar, kablo gerektirmeksizin doğrudan PC'nizin USB portuna takılabilir. Bilgisayarınız otomatik olarak cihazı çıkarılabilir USB yığın depolama aygıtını tanır (Windows 98'de ek sürücüler kurulması gerekir), böylece Windows Explorer (veya Apple Folders) yardımıyla dosyaları bilgisayarınız ile cihaz arasında kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Cihazınızı müzikle ve verilerle doldurun ve her an yanınızda taşıyın.

 • USB Direct ile doğrudan pil şarjı

  USB Direct ile doğrudan pil şarjı

  USB üzerinden doğrudan pil şarjı, cihazınızı şarj ederken müthiş kolaylık sağlar. Ayrı şarj cihazları ve kablolarıyla uğraşmaya gerek yok... Cihazınızı doğrudan PC'nize takıp şarj edin yeter.

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Daha fazla eğlence için harici pil paketi

  Harici pil paketi, oynatıcınıza rahatça takılan ve yoldayken müzik keyfi için fazladan güç sağlayan şık bir pil paketidir. Harici pil paketinde standart alkali piller kullanılır. Oynatıcı gücünü bunlardan alır. Sonuçta, daha da uzun saatler boyunca kesintisiz keyif sağlar.

 • Müziğinizi kolayca kontrol etmek için 5 tuşlu kablo üstü uzaktan kumanda

  Philips 5 tuşlu kablo üstü uzaktan kumandasıyla çalma kontrolleri hemen parmaklarınızın ucunda. Uzaktan kumanda, kompakt bir fişle cihazınıza bağlanır ve standart kulaklık soketini kullanarak, kolayca ve rahatça kulaklık değiştirmenize olanak verir.

 • Veri dosyalarınızı saklamak ve yanınızda taşımak için USB yığın depolama

  USB yığın depolama cihazları, dosyalarınızı kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yoldur. Cihazlar bilgisayarınıza USB bağlantısı üzerinden bağlanır ve herhangi özel bir yazılımın kurulmasını gerektirmez (yalnızca Windows 98 Me için sürücü yüklemek gerekir). Cihaz, Windows Explorer'da çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak belirerek, dosyaları cihazınıza veya cihazınızdan sürükleyip bırakmanıza olanak sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: