5.1 Ev sineması

  HDMI

  5.1 Ev sineması

  Evinizde sinemanın tüm gücünü hissedin

  Bu sistem, yüksek kaliteli alüminyum ve metal kaplamaya sahip şık bir tasarım içinde yüksek çözünürlüklü görüntüler ve surround ses sağlar. Hoparlörler, evinizde sinema deneyimi yaşamanız için yüksek çözünürlüklü surround ses verir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evinizde sinemanın tüm gücünü hissedin

Blu-ray Disk oynatma ile

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Full HD 1080p'de net görüntüler için Blu-ray Disk oynatma

  Full HD 1080p'de net görüntüler için Blu-ray Disk oynatma

  Blu-ray Diskler, yüksek tanımlı verilerle birlikte, tam yüksek tanımlı görüntüleri tanımlayan 1920 x 1080 çözünürlükte resimleri taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Mükemmel ayrıntılar, daha pürüzsüz hareketler ve kristal netliğinde görüntülerle sahneler hayat bulur. Blu-ray ayrıca, sıkıştırılmamış surround ses sağlar, böylece ses deneyiminiz inanılmaz şekilde gerçeğe dönüşür. Blu-ray Disklerin yüksek saklama kapasitesi, birçok interaktif olanağın dahil edilmesine olanak tanır. Oynatma sırasında kusursuz gezinme ve açılır menüler gibi diğer heyecan verici özellikler, ev eğlencesine tamamen yeni bir boyut kazandırır.

 • Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Yumuşak Dome Tweeter'lar son derece net yüksek ve orta frekans ses üreterek hoparlörlerden gelen sesin genel netliğini artırır.

 • Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live* (Profil 2.0)

  Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live* (Profil 2.0)

  BD-Live, yüksek çözünürlük dünyanızı daha da genişletiyor. Blu-ray Disk oynatıcınızı internete bağlayarak güncel içerik alın. Yüklenebilir özel içerik, canlı olaylar, canlı sohbetler, oyun ve çevrimiçi alışveriş gibi heyecan verici yeni özellikler sizleri bekliyor. Blu-ray Disk oynatma ve BD-Live ile yüksek çözünürlük dalgasını yakalayın.

 • Filmlerde ve müzikte daha iyi duyulabilen sesler için Clear Voice

  Filmlerde ve müzikte daha iyi duyulabilen sesler için Clear Voice

  Bir sohbetin önemli anlarını ya da bir şarkının ilham veren sözlerini genellikle kaçırırsınız. DVD'yi, kaçan keyfi görmezden gelerek geri sarmak da eğlenceyi keser. Clear Voice, şarkıda veya konuşmada seslendirmelerin anlaşılırlığını belirgin bir biçimde artıran, yenilikçi bir ses teknolojisidir. Her kelimeyi duyabilmenizi, böylece izlediğinizden en büyük keyfi alabilmenizi sağlar.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Energy Star etiketli ev elektrik ürünleri, daha az enerji harcamak üzere tasarlanmışlardır -çevre kirliliğini azaltırken paradan tasarruf etmenizi sağlarlar. Energy Star uyumlu ürünler bekleme modundayken 1 watt'tan daha az güç harcarlar. Bir Energy Star ortağı olarak, Philips enerjide verimlilik için Energy Star yönergelerini karşılayan ürünler geliştirir. Bu, yenilikçi bir şekilde tasarlanmış bekleme devresi ve yüksek verimlilikte malzemeyle üretilmiş bileşen seçimiyle ulaşılan düşük bekleme modu güç tüketimiyle sağlanır.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Net ve güçlü ses çıkışı için gelişmiş dijital amplifikatör

  Net ve güçlü ses çıkışı için gelişmiş dijital amplifikatör
 • Alüminyum kaplamalı, cam standlı şık tasarım

  Alüminyum kaplamalı, cam standlı şık tasarım
 • HDMI kablosu dahil

  HDMI kablosu dahil
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: