Ev sineması hoparlörleri

  Ev sineması hoparlörleri

  TV'nize üstün 5.1 surround sesi ekleyin

  Kablo karmaşası olmadan TV'nize üstün surround ses ekleyin. Ambisound özellikli Philips SoundBar sayesinde TV programlarını ve filmleri Blu-ray disk veya DVD oynatıcınızda sinematik, çok kanallı surround sesle izleyebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

TV'nize üstün 5.1 surround sesi ekleyin

Ses tutkusu

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Dijitale geçin, müziklerinizin ve videolarınızın gerçek kalitesini keşfedin. Dolby Digital ve DTS Digital Surround, dijital müzik ve videoları canlandırıp güçlendirdiği için stereo müzik sesleri bile mükemmel çıkar. Böylece ev sineması hoparlörünüzle gerçek surround sesin keyfini sürebilirsiniz.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  İstediğiniz yere koyabileceğiniz bu ev sinema sisteminin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın. TV standı üzerinde, masa üzerinde veya duvara monte edilmiş olarak kullanabileceğiniz bu ürün, mükemmel görünür ve sorunsuz çalışır. Bir kere olsun mükemmel bir ev sineması deneyiminden vazgeçmeden evinizin görünüşü hakkında kontrolü ele alın.

 • Mükemmel ses ve görüntü için HDMI cihazlarını bağlamanızı sağlayan HDMI Hub

  Mükemmel ses ve görüntü için HDMI cihazlarını bağlamanızı sağlayan HDMI Hub

  HDMI Hub, oyun konsolunuz veya HD set üstü kutunuz gibi diğer cihazları ev sineması sisteminize kolayca bağlamanıza imkan veren ek HDMI bağlantı noktaları sağlar. Cihazlarınızı HDMI Hub aracılığıyla bağlayarak, eğlencenin her anında yüksek çözünürlükte ses ve görüntünün tadını çıkarabilirsiniz.

 • iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  Ses girişi, ev sinema sistemiyle basit bir bağlantı kurarak müziğinizi doğrudan iPod/iPhone/iPad, MP3 çalar veya dizüstü bilgisayarınızdan kolayca dinlemenizi sağlar. Müziğinizi Philips Ev sineması sisteminin üstün ses kalitesiyle dinlemek için tek yapmanız gereken, ses cihazınızı Ses girişi jakına bağlamak.

 • 102 cm (40") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  102 cm (40") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  SoundBar, her oturma odasına sofistike ve güzel bir hava verir. 102 cm (40") veya daha büyük ekranlı bir flat TV için tasarlanmasına rağmen, diğer flat TV'lere de bağlanarak, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyar.

 • 300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar

  300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar
 • Tek bir HDMI kablosu aracılığıyla TV'nize kolayca bağlanır

  Tek bir HDMI kablosu aracılığıyla TV'nize kolayca bağlanır
Tüm teknik özellikleri gör
 • Ev sineması diğer tüm Philips TV'lere bağlanabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: