Mikro jukebox

  Mikro jukebox

  Müzik ve fotoğraflarınıza dokunun

  Diğerlerinden fark edilir şekilde şık ve son derece duyarlı olan 6 GB* GoGear HDD1620, Sensory Touchpad SuperScroll ile MP3 ve WMA müziklerinizden ve fotoğraflarınızdan kolayca keyif almanızı sağlar. PlaysforSure, GoGear'ın Windows XP PC'niz ile çalışmasını sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik ve fotoğraflarınıza dokunun

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Kolayca taşınabilmesi için küçük ve üzerinize takılabilir

  Üstün müzik taşınabilirliği için, bu Philips GoGear oynatıcı kullanıma hazırdır. Hafif ve ultra kompakt cihaz, hareket halinde üstün ses kalitesi ve gerçek taşınabilir eğlence deneyimi sunar.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Sezgisel kontrol için harekete duyarlı tuşlara dokunun

  Harekete duyarlı tuşlara hafifçe dokunmak giriş yapmak için yeterlidir. Artık ürün üzerindeki tuşlara sertçe basmaya gerek yok!

 • SuperScroll™ dolaşım şarkıları daha çabuk ve basit bir şekilde bulur

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş listeler içinde dolaşırken kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya biraz daha sert basıp basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • 3,8 cm (1,5") 65K renkli LCD'de resim görüntüleme

  En sevdiğiniz fotoğraflarınızı hareketliyken izleyin. Fotoğraflarınızı küçük resim, tam ekran veya slayt gösterisi modunda görüntüleyebilir ve fotoğraflarınız arasında gezinirken müzik dinleyebilirsiniz.

 • PlaysForSure* ile sadece Windows XP

  Windows Media Player 10 ve Windows XP ile uyumu sağlayan PlaysForSure sayesinde GoGear cihazınızı kolayca kullanabileceksiniz. Windows Media player kullanarak, GoGear dijital ses çalarınızdaki müziği kolayca düzenleyebilir ve PC müzik koleksiyonunuzu otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, PlaysForSure logosunu gördüğünüz alışveriş sitelerinde, Internet üzerindeki en geniş alışveriş seçeneğine de sahip olursunuz ve satın aldığınız müziği GoGear çalarınızda dinleyebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Depolama kapasitesi, 5 Mpiksel resim boyutuna dayanarak belirtilmiştir.
 • PlaysForSure, Windows Media ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • Bu özellik için, ayrıca satılan ek bir aksesuar gerekir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: