Jukebox

  Jukebox

  Bütün müziklerim yanımda

  Müzik parçalarınız ve verileriniz yanınızda mı olsun istiyorsunuz? hdd120'nin geniş 20 GB'lık kapasitesi ve doğrudan MP3 kaydı ile 10 saati aşan uzunlukta WMA ve MP3 müzik parçaları çalabilirsiniz - hepsi bu ince ve şık tasarımın içerisinde. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bütün müziklerim yanımda

Doğrudan MP3 kaydı

 • SuperScroll™ dolaşım şarkıları daha çabuk ve basit bir şekilde bulur

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş listeler içinde dolaşırken kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya biraz daha sert basıp basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • MP3 olarak sesli notlar alın

  Dahili mikrofon yardımıyla doğrudan MP3 olarak şarkı söyleyin, yazı okuyun, notlarınızı kaydedin.

 • Analog veya dijital hat girişleriyle doğrudan MP3 olarak kayıt yapın

  Gerçek zamanlı MP3 kodlu dosyalar için dijital veya analog line-in bağlantısı üzerinden doğrudan MP3 üzerine kaydedin (PC gerekmez).

 • Veri dosyalarınızı saklamak ve yanınızda taşımak için USB yığın depolama

  USB yığın depolama cihazları, dosyalarınızı kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yoldur. Cihazlar bilgisayarınıza USB bağlantısı üzerinden bağlanır ve herhangi özel bir yazılımın kurulmasını gerektirmez (yalnızca Windows 98 Me için sürücü yüklemek gerekir). Cihaz, Windows Explorer'da çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak belirerek, dosyaları cihazınıza veya cihazınızdan sürükleyip bırakmanıza olanak sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: