Viva Collection

Ekmek yapma makinesi

  Viva Collection

  Ekmek yapma makinesi

  Her sabah taze ekmek keyfi

  Her sabah taptaze ve sıcacık ekmeğin kokusuna dayanamayacaksınız! Ekmek yapmak çok kolay… Malzemeleri geceden ekleyin ve ertesi sabah için gecikmeli zamanlayıcıyı ayarlayın; gerisini ekmek makinesi HD9020/40 halleder. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Viva Collection Ekmek yapma makinesi

12 menü, 1000 gr, Beyaz eflatun HD9020/40 Benzer ürünler bul

Her sabah taze ekmek keyfi

Tam istediğiniz gibi. Kolayca ve lezzetli!

 • Herkes için kolay düğmelerle kolay kullanım

  Herkes için kolay düğmelerle kolay kullanım

  Philips ekmek yapma makinesinin düğmeleri programları kolayca ayarlayacak şekilde yerleştirilmiştir. Önce ekmek tipini, ardından tarife uygun olarak ağırlığı ve son olarak kızartma seviyesini seçin (veya isterseniz hazır kızartma ayarını kullanın), ardından programı başlatın. Büyük simgeler hangi düğmenin ne işe yaradığını net bir şekilde gösterirken, yaptığınız seçimler LCD ekranda onaylanır.

 • Ekmek, hamur ve hatta reçel yapmak için 12 ön ayarlı program

  Ekmek, hamur ve hatta reçel yapmak için 12 ön ayarlı program

  Philips Ekmek yapma makinesinde zengin ve doyurucu buğday ekmeğinden glutensiz ekmeğe, Francala ekmeğinden çeşitli tatlılara kadar her türlü ekmeği tam istediğiniz şekilde yapmanıza olanak sağlayan 12 hazır program bulunur. Bu makineyi kullanarak makarna, pizza, baget ekmeği, kurabiye ve hamur işleri için lezzetli hamur yoğurabilir, hatta reçel bile yapabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, sıcaklığı ve süreyi kontrol eden hazır ayarlar sayesinde her zaman en lezzetli sonuçları kolayca elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Aceleniz varsa, iki kat hızlı çalışmasını sağlayan ve hatta sadece bir saat içinde ekmek yapmanızı sağlayan çeşitli hızlı programlar da bulunmaktadır.

 • Her sabah taze ekmek keyfi için 13 saate kadar zamanlama ayarı

  Her sabah taze ekmek keyfi için 13 saate kadar zamanlama ayarı

  Her sabah taptaze ve sıcacık ekmek kokusunun keyfini çıkarın; güne mükemmel bir başlangıcın en güzel yolu! Tek yapmanız gereken, geceden zamanlayıcıyı ayarlamak; ekmek yapma makinesi ayarladığınız saatte veya ne zaman isterseniz keyfini çıkarabileceğiniz taze ekmeği siz uyurken yapar.

 • Ekstra malzemeyle yapılan özel ekmekler için "Ekle" göstergesi

  Ekstra malzemeyle yapılan özel ekmekler için "Ekle" göstergesi

  Fındık veya kuru yemiş gibi ekstra lezzetlerle özel ekmekler yapın; hem kolay hem eğlenceli. "Ekle" göstergesi yandığında ekstra malzemeleri hamura ekleyin; işin kalanını ekmek makinesi yapar. Farklı bir lezzet için fındık, çekirdek, zeytin, kuru yemiş, peynir, soğan, pastırma, helva, çikolata ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz!

 • 1 kg'a kadar 3 farklı boy ekmek yapın

  1 kg'a kadar 3 farklı boy ekmek yapın

  Tam ihtiyacınız olan miktarda ekmek yapın. Ekmek yapma makinesinin küçük, orta ve 500 g, 750 g ve 1 kg gibi büyük boy işaretlerini kullanın.

 • İstediğiniz sertlikte ekmek kıtırı için 3 kızartma ayarı

  İstediğiniz sertlikte ekmek kıtırı için 3 kızartma ayarı

  Üç kızartma ayarından birini kullanarak ekmeği tam istediğiniz gibi yapın. Damak tadınıza ve yemek tariflerinize göre hafif, orta veya koyu ayarlarından birini seçin.

 • Kolay temizlik için çıkarılabilir kapak

  Kolay temizlik için çıkarılabilir kapak

  Ekmek yapma makinesinin iç kısmı yapışmaz kaplamaya sahiptir ve cihazda çıkarılabilir bir kapak bulunur. Bu sayede temizlemesi çok kolaydır: kapağı açın ve saniyeler içinde temizleyin.

 • Kullanışlı tarifler birlikte verilir

  Kullanışlı tarifler birlikte verilir

  Bazen yeni lezzetler denemek istemez misiniz? Kullanışlı tarif kitapçığında özel ekmek yapma tariflerinin yanı sıra, tarifin dışına çıkarak özel bir lezzet hazırlamak istediğinizde malzemeleri nasıl kullanacağınıza yardımcı olan birçok ipucu ve püf noktası da bulunur. Dahası, daha önce bir ekmek yapma makinesi kullanmamış olsanız bile, tarifleri izlemek ve yapmak çok kolaydır.

 • İzleme penceresinden ekmeğin kabarmasını ve kızarmasını izleyin

  İzleme penceresinden ekmeğin kabarmasını ve kızarmasını izleyin

  İzleme penceresinde ekmek yapma makinesinin yoğurma, karıştırma ve pişirme gibi adımlarını kolayca takip edebilirsiniz. Özellikle sürecin nasıl ilerlediğini görmek ve işlerin plana uygun ilerlediğinden emin olmak istiyorsanız.

 • Ölçüm kabı ve kaşık birlikte verilir

  İşe başlarken tam da ihtiyacınız olan ölçüm kabini ve kaşığını kullanarak katı ve sıvı malzemeleri tam gereken miktarlarda ekleyin.

 • Kolay ve güvenli taşıma için entegre kaymaz tutma yerleri

  Ekmek yapma makinesini başka yere taşımanız veya bir karton kutu içinde saklamanız gerektiğinde, entegre kaymaz tutma yerleri sayesinde kolayca kaldırabilir ve güvenle taşıyabilirsiniz.

 • Isınmaz tabana güvenle dokunabilirsiniz

  Isınmaz tabana güvenle dokunabilirsiniz

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: