Buhar kazanlı ütü

  Buhar kazanlı ütü

  Güçlü ve rahat ütüleme

  Bu hızlı ve güçlü ütü, eşsiz Otomatik Kireç Temizleme fonksiyonu ile hayatınızı kolaylaştırır. Artık kireç temizleme işlemini dert etmenize gerek yok, çünkü ütünüz bunu sizin yerinize yapıyor. Mükemmel ütü deneyimini sorunsuz şekilde yaşayın Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

9000 series Buhar kazanlı ütü

Otomatik Kireç Temizleme GC9040/02 Benzer ürünler bul

Güçlü ve rahat ütüleme

Eşsiz Otomatik Kireç Temizleme fonksiyonu

 • 1,2 kg'lık ergonomik ve hafif ütü

  Ütünün ergonomik tasarımı, bileğinizi daha az zorlayarak rahat ütü yapmanızı sağlar. Yukarıya eğimli sap, doğal bir pozisyon sağlayarak ütü sırasında oluşabilecek zorlanmayı azaltır. Ütü tasarımı ayrıca, ütüyü arka kısmı üzerine oturtmaktan kaynaklanan tekrarlanan hareketleri önler. Hafif (1,2 kg) olması sayesinde ütü işlerinin kolay ve zahmetsiz yapılmasını sağlar.

 • SteamGlide taban, Philips'in sunduğu özel bir tabandır

  SteamGlide taban, Philips'in buharlı ütünüz için sunduğu en iyi tabandır. Çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır, rahatça hareket ettirilir ve temizlemesi kolaydır.

 • 5'e varan bar basıncı

  5'e varan bar basıncı

  Buhar ne kadar fazla olursa ütüleme işlemi o kadar hızlı şekilde tamamlanabilir. Kesintisiz üretilen buhar gücü kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü işini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar gücü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.

 • 120 g/dk'ya kadar kesintisiz buhar

  120 g/dk'ya kadar kesintisiz buhar

  Buhar ne kadar fazla olursa ütüleme işlemi o kadar hızlı şekilde tamamlanabilir. Philips buhar kazanlı ütülerin sunduğu benzersiz teknoloji güçlü buhar üreterek ütüleme işlemini daha kolay, daha iyi ve daha hızlı hale getirir.

 • Ütünüzü emniyetli bir şekilde ütü istasyonuna kilitleyin

  Ütünüzü emniyetli bir şekilde ütü istasyonuna kilitleyin

  Buhar kazanlı ütünüz güvenli taşıma kilidi ile birlikte gelir. Ütünüzü ütü istasyonuna kilitleyerek daha güvenli hale getirebilir, sıcak ütü tabanına temas edilmesi riskini azaltabilirsiniz. Ayrıca buhar kazanlı ütüyü kolayca taşıyabilirsiniz.

 • Sistemdeki kireci otomatik olarak temizler

  Sistemdeki kireci otomatik olarak temizler

  Otomatik Kireç Temizleme fonksiyonu, ütünüzdeki kireci otomatik olarak temizler. Ütünüzü temizleme zamanı geldiğinde, 2 dakikalık bir kireç temizleme işlemi otomatik olarak etkinleşir. Tek yapmanız gereken, sökülebilir durulama tankını boşaltmaktır. Bu işlem, sisteminizin aldığınız günkü kadar yeni ve güçlü kalmasını sağlar.

 • Tek dokunuşta kolay kordon saklama için sadece düğmeye basın

  Tek dokunuşta kolay kordon saklama için sadece düğmeye basın

  Otomatik kordon sarıcısı sayesinde, güç kablosunu otomatik olarak içeri çekmek için düğmeye basmanız yeterlidir.

 • Ütü açık bırakılmışsa, sistem otomatik olarak kapanır.

  Ütü açık bırakılmışsa, sistem otomatik olarak kapanır.

  Otomatik kapanma, açık bırakılan ütüyü güvenliğiniz için kapatır. Ütü, herhangi bir düğmeye basılarak yeniden çalıştırılır.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: