Mini Hi-Fi Sistemi

  Digital Amplifier

  Mini Hi-Fi Sistemi

  wOOx Teknolojisi

  Teknolojiye ve mükemmel dinleme deneyimine değer verenler, basitçe kendinizi bu mini sistemdeki wOOx teknolojisine bırakın. Arkanıza yaslanın ve dinamik, zengin seslerle en sevdiğiniz MP3 müziğinin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

wOOx Teknolojisi

Bası Duyun, Farklılığı Hissedin!

 • Kolayca çoklu disk oynatımı için 3 disk değiştirici

  Kolayca çoklu disk oynatımı için 3 disk değiştirici

  Müzik çalma için üç disk değiştirici sayesinde cihazın içinde bulunan üç farklı CD arasında istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bu kullanışlı özellik sayesinde sık sık CD değiştirme zahmetinden kurtulur, farklı türde müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

 • 30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • Öne yöneltilmiş wOOx Teknolojili hoparlörler

  Öne yöneltilmiş wOOx Teknolojili hoparlörler
 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: