Mini Hi-Fi Sistemi

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD Oynatma ve MP3-CD Çalma

 • DTS Digital Surround ile çok kanallı surround ses

  DTS Digital Surround ile çok kanallı surround ses

  DTS, DVD filmlerinizde üstün surround ses sunar.

 • Derin ve güçlü bas için wOOx hoparlör teknolojisi

  Derin ve güçlü bas için wOOx hoparlör teknolojisi

  wOOx teknolojisi, bas tonları diğer ses sistemlerindekinden daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren, devrim niteliğinde bir hoparlör yaklaşımıdır. Özel hoparlör sürücüleri, wOOx bas yayıcıyla uyumlu çalışır ve ana sürücüyle tweeter arasındaki hassas ayar alt-orta frekanslardan yüksek frekanslara yumuşak geçiş sağlar. Çift süspansiyon ve tam simetrik katlı yapı, düşük ve hassas tonları, seste fark edilebilecek bir bozulma olmaksızın verir. wOOx, hoparlör kutusunun tam ses düzeyini kullanıp müziğin etkisini iyice güçlendirerek, olağanüstü derin ve dinamik bir bas ses üretir.

 • 30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • 3-aşamalı wOOx seviye kontrolü

  3-aşamalı wOOx seviye kontrolü
 • Dolby Pro Logic II ile stereo kaynaklardan Surround ses

  Dolby Pro Logic II herhangi bir stereo kaynaktan, tam aralıklı iki surround kanal dahil olmak üzere beş surround ses kanalını türeten gelişmiş bir matrisli şifre çözücüdür.

 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

 • Sanal Atmosfer Kontrolü, ses düzenlerinin simülasyonunu sağlar

  Sanal Atmosfer Kontrolü (VAC) konser salonu, sinema, salon, disko gibi özel mekanların ya da ortamların akustik özelliklerini dijital olarak taklit ederek sanal bir ses ortamı oluşturur. Bu farklı ayarların ses atmosferini gerçeğe yakın bir biçimde oluşturarak VAC ile müzikten aldığınız keyif önemli bir ölçüde artacaktır.

 • Sanal Ortam Kontrolü, ses düzenlerinin simülasyonuna olanak verir

  Sanal Ortam Kontrolü (VEC), sanal bir ses ortamı yaratarak, dinleyicinin müziği, simüle edilen çeşitli ses düzenlerinde dinliyormuş gibi olmasını sağlar. VEC ses düzenleri, Salon, Sinema ve Konser Salonu gibi özel mekanların akustik etkisini dijital olarak taklit eder. VEC çeşitli ortamların ve düzenlerin akustik havasını yapay olarak üreterek en sevdiğiniz müzikten aldığınız zevki büyük ölçüde artırır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: