USB Flash Sürücü

  USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Verilerinizi taşımanın en güvenli yolu

  Philips USB Flash Sürücü, verilerinizi taşımanın en güvenli yoludur. Parola erişimi ve benzersiz Kayıp Bilgileri özelliği ile tüm dosyalarınız güvende ve emniyet altındadır. 512 MB veri taşıyabilir ve USB 2.0 ile yüksek hızda dosya aktarabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Verilerinizi taşımanın en güvenli yolu

Dosyalarınızı flash sürücüde değiştirin.

 • Büyük veri dosyaları için 512 MB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 512 MB kapasitesi sayesinde daha çok sayıda büyük dosyayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden paylaşabilirsiniz.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • PC ve UFD arasında dosya senkronizasyonu

  PC'nizdeki tüm dosyalarınızın senkronize edilmesiyle, sadece birkaç fare tıklamasıyla belgelerinize her yerden erişebilir ve üzerlerinde çalışabilirsiniz.

 • Tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılması, boş alanı arttırır

  USB flash sürücüye koyduğunuz tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılmasıyla boş alanı artırın

 • Değerli, kişisel verilerinizi bir parola ile koruyun

  256 bit AES şifreleme içeren koruma parolası sayesinde, değerli kişisel bilgileriniz, sadece bir parola kullanımıyla izinsiz erişimden korunur.

 • Kaybolması durumunda sürücünün geri getirilebilmesi için Kayıp detayları

  Bu benzersiz özellik, adres, telefon numarası ve e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinizin USB flash sürücüye kaydedilmesini ve sürücüyü kaybetmeniz durumunda, bulan kişi tarafından size geri gönderilmesini sağlar.

 • Özel tasarlanmış kolay kullanımlı yazılım önceden yüklenmiştir

  USB flash sürücüden doğrudan çalışacak ve Koruma parolası, Dosya senkronizasyonu, Veri sıkıştırma, USB kayıp bulundu ve USB bilgileri gibi faydalı özelliklere erişim sağlayacak bütün bir yazılım paketi dahildir. Ayrıca, Taşınabilir Microsoft Outlook Express, Sık Kullanılanlar senkronizasyonu ve izsiz Internet gezinmesi için 30 günlük deneme ile birlikte gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: