USB Flash Sürücü

  USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Verileriniz için kolaylık ve koruma

  Hem fonksiyonel hem şık. Bu modern metalik USB flash sürücü, değerli verilerinizi saklamanız ve paylaşmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar ve takılı anahtarlık sayesinde, hareket halindeyken cihazı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

USB Flash Sürücü

16 GB, memento sürümü FM16FD25B/00 Benzer ürünler bul

Verileriniz için kolaylık ve koruma

Hareket halinde değerli veriler!

 • Renkli metal kaplamasıyla şık USB tasarımı

  Parlak beyaz gövdesi ve alüminyum üst kapağındaki parlak metal kaplamasıyla bu mükemmel USB flash sürücü, hem diğerlerinden farklı görünümüyle öne çıkıyor hem de değerli verileriniz için mükemmel koruma sağlıyor.

 • Üstün koruma için çıkarılabilir USB

  Bastırıp takabileceğiniz, kullanıp çıkarabileceğiniz bu USB bellek, sürgülü düğmesine basarak USB konektörü dışarı bastırıp cihazınıza bağlayarak tüm USB portlarına kolay bağlantı olanağı sağlar. Değerli verilerinizi her zaman koruyan tümü bir arada tasarım.

 • Anahtarlık sayesinde yolda kolay kullanım

  USB belleği her zaman yanınızda taşıdığınız kişisel eşyalarınızdan birine takın. Artık veri, fotoğraf, film veya müzik dosyalarını aramakla zaman kaybetmeyeceksiniz çünkü değerli verileriniz her zaman elinizin altında olacak!

 • Kolay açılma ve kullanıcı dostu ambalaj

  Ambalaj üzerindeki işaretler ve delikler, paketi en iyi şekilde açmanız ve ürüne sorunsuz ulaşmanız için size yol gösterir.

 • Büyük veri dosyaları için 16 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 16 GB kapasitesi sayesinde daha çok sayıda büyük dosyayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden paylaşabilirsiniz.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • Çalışma göstergesi, dosya kopyalanırken yanar.

  Bir 'çalışma' göstergesi, sürücünün düzgün şekilde bağlı ve çalışmakta olduğunu gösterir, belleğe/bellekten dosya kopyalanırken gösterge daha hızlı yanıp söner.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: