USB Flash Sürücü

  USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Kişisel dosyalarınızı şık bir şekilde saklayın

  Cüzdanınıza mükemmel şekilde sığan bu sofistike kredi kartı tasarımıyla çevrenizdekileri etkileyin. Philips USB bellek Kartının mükemmel görünümü ve şık tasarımı sayesinde değerli verilerinizi her zaman yanınızda taşıyabilecek ve büyük dosyaları paylaşabileceksiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kişisel dosyalarınızı şık bir şekilde saklayın

Paylaşın ve etkileyin!

 • Kredi kartı boyutunda mükemmel USB flash kart

  Bu USB flash kart cihazı paylaşmak ve çevrenizdekileri etkilemek için işlevsel olarak tasarlanmıştır. Değerli bilgilerinizi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz çünkü kredi kartına eşit boyutuyla cüzdanınızda kolayca taşınabilir.

 • Modaya uygun 3 mm inceliğinde alüminyum gövde

  Bu alüminyum muhafaza değerli, yüksek teknoloji ürünü, modaya uygun görünüm sunan kaliteli bir kaplamadır. Verileri sadece saklamak yeterli değilse, paylaşın ve çevrenizdekileri etkileyin.

 • Cüzdanınıza tam sığacak şekilde işlevsel olarak tasarlanmıştır

  Bu form faktörü, değerli bilgilerinizi yanınızda taşımak için kolay bir yol sunar çünkü bu USB flash kart cihazı cüzdanınıza tam olarak sığar.

 • Büyük veri dosyaları için 8 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 8 GB kapasitesi sayesinde daha çok sayıda büyük dosyayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden paylaşabilirsiniz.

 • Her USB portuna uyan esnek USB bağlantısı

  Kullanım kolaylığı, bu tak ve çalıştır USB flash kart için önemli bir faktördür. Son derece ince yapısı ve döndürülebilen ve bükülebilen esnek USB bağlantısı ile verilerinizi saklamanın ve paylaşmanın kolay bir yolunu yaşayacaksınız. Boş USB portunuza her zaman uyar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • Çalışma göstergesi, dosya kopyalanırken yanar.

  Bir 'çalışma' göstergesi, sürücünün düzgün şekilde bağlı ve çalışmakta olduğunu gösterir, belleğe/bellekten dosya kopyalanırken gösterge daha hızlı yanıp söner.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: