USB Flash Sürücü

  USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Paylaşmak, saklamak ve korumak için tasarlandı

  Avucunuzun içindeki mükemmel görünüm, yüksek performans ve akıllıca yapılmış tasarım. Philips USB flash sürücü vintage sürümü, şık tasarım ve ekstra çekicilik ekleyen sabit kapak gibi kullanışlı özelliklere sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Paylaşmak, saklamak ve korumak için tasarlandı

değerli verileriniz

 • Mükemmel şekle ve düzgün kıvrımlara sahip modaya uygun, olağanüstü tasarım

  Düzgün kıvrımları ve yumuşak kauçuk kaplamasıyla Philips USB flash sürücü, göz alıcı tasarımlı olağanüstü bir cihazdır.

 • Entegre kapak, sürücüye takılı olarak kalır, asla düşmez!

  USB bağlantısı koruma kapağı ürün tasarımına entegre edilmiştir, böylece kullanılmadığı zamanlarda sürücüye takılı olarak kalır, kaybolması olanaksızdır.

 • Çalışma göstergesi, dosya kopyalanırken yanar.

  Bir 'çalışma' göstergesi, sürücünün düzgün şekilde bağlı ve çalışmakta olduğunu gösterir, belleğe/bellekten dosya kopyalanırken gösterge daha hızlı yanıp söner.

 • Özel tasarlanmış kolay kullanımlı yazılım önceden yüklenmiştir

  USB flash sürücüden doğrudan çalışacak ve Koruma parolası, Dosya senkronizasyonu, Veri sıkıştırma, USB kayıp bulundu ve USB bilgileri gibi faydalı özelliklere erişim sağlayacak bütün bir yazılım paketi dahildir. Ayrıca, Taşınabilir Microsoft Outlook Express, Sık Kullanılanlar senkronizasyonu ve izsiz Internet gezinmesi için 30 günlük deneme ile birlikte gelir.

 • Büyük veri dosyaları için 8 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 8 GB kapasitesi sayesinde daha çok sayıda büyük dosyayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden paylaşabilirsiniz.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • Değerli, kişisel verilerinizi bir parola ile koruyun

  256 bit AES şifreleme içeren koruma parolası sayesinde, değerli kişisel bilgileriniz, sadece bir parola kullanımıyla izinsiz erişimden korunur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: