USB Flash Sürücü

  USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Kişisel dosyalarınızı şık bir şekilde saklayın

  Cüzdanınıza mükemmel şekilde sığan bu sofistike kredi kartı tasarımıyla çevrenizdekileri etkileyin. Philips USB bellek Kartının mükemmel görünümü ve şık tasarımı sayesinde değerli verilerinizi her zaman yanınızda taşıyabilecek ve büyük dosyaları paylaşabileceksiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kişisel dosyalarınızı şık bir şekilde saklayın

Paylaşın ve etkileyin!

 • Kredi kartı boyutunda mükemmel USB flash kart

  Bu USB flash kart cihazı paylaşmak ve çevrenizdekileri etkilemek için işlevsel olarak tasarlanmıştır. Değerli bilgilerinizi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz çünkü kredi kartına eşit boyutuyla cüzdanınızda kolayca taşınabilir.

 • Modaya uygun 3 mm inceliğinde alüminyum gövde

  Bu alüminyum muhafaza değerli, yüksek teknoloji ürünü, modaya uygun görünüm sunan kaliteli bir kaplamadır. Verileri sadece saklamak yeterli değilse, paylaşın ve çevrenizdekileri etkileyin.

 • Cüzdanınıza tam sığacak şekilde işlevsel olarak tasarlanmıştır

  Bu form faktörü, değerli bilgilerinizi yanınızda taşımak için kolay bir yol sunar çünkü bu USB flash kart cihazı cüzdanınıza tam olarak sığar.

 • Büyük veri dosyaları için 4 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 4 GB kapasitesi sayesinde daha çok sayıda büyük dosyayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden paylaşabilirsiniz.

 • Her USB portuna uyan esnek USB bağlantısı

  Kullanım kolaylığı, bu tak ve çalıştır USB flash kart için önemli bir faktördür. Son derece ince yapısı ve döndürülebilen ve bükülebilen esnek USB bağlantısı ile verilerinizi saklamanın ve paylaşmanın kolay bir yolunu yaşayacaksınız. Boş USB portunuza her zaman uyar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • Çalışma göstergesi, dosya kopyalanırken yanar.

  Bir 'çalışma' göstergesi, sürücünün düzgün şekilde bağlı ve çalışmakta olduğunu gösterir, belleğe/bellekten dosya kopyalanırken gösterge daha hızlı yanıp söner.

 • Özel tasarlanmış kolay kullanımlı yazılım önceden yüklenmiştir

  USB flash sürücüden doğrudan çalışacak ve Koruma parolası, Dosya senkronizasyonu, Veri sıkıştırma, USB kayıp bulundu ve USB bilgileri gibi faydalı özelliklere erişim sağlayacak bütün bir yazılım paketi dahildir. Ayrıca, Taşınabilir Microsoft Outlook Express, Sık Kullanılanlar senkronizasyonu ve izsiz Internet gezinmesi için 30 günlük deneme ile birlikte gelir.

 • Değerli, kişisel verilerinizi bir parola ile koruyun

  256 bit AES şifreleme içeren koruma parolası sayesinde, değerli kişisel bilgileriniz, sadece bir parola kullanımıyla izinsiz erişimden korunur.

 • PC ve UFD arasında dosya senkronizasyonu

  PC'nizdeki tüm dosyalarınızın senkronize edilmesiyle, sadece birkaç fare tıklamasıyla belgelerinize her yerden erişebilir ve üzerlerinde çalışabilirsiniz.

 • Tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılması, boş alanı arttırır

  USB flash sürücüye koyduğunuz tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılmasıyla boş alanı artırın

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: