USB Flash Sürücü

  USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Verileriniz için kolaylık ve koruma

  Hem fonksiyonel hem şık. Bu modern metalik USB flash sürücü, değerli verilerinizi saklamanız ve paylaşmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar ve takılı anahtarlık sayesinde, hareket halindeyken cihazı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Verileriniz için kolaylık ve koruma

Hareket halinde değerli veriler!

 • Renkli metal kaplamasıyla şık USB tasarımı

  Parlak beyaz gövdesi ve alüminyum üst kapağındaki parlak metal kaplamasıyla bu mükemmel USB flash sürücü, hem diğerlerinden farklı görünümüyle öne çıkıyor hem de değerli verileriniz için mükemmel koruma sağlıyor.

 • Üstün koruma için çıkarılabilir USB

  Bastırıp takabileceğiniz, kullanıp çıkarabileceğiniz bu USB bellek, sürgülü düğmesine basarak USB konektörü dışarı bastırıp cihazınıza bağlayarak tüm USB portlarına kolay bağlantı olanağı sağlar. Değerli verilerinizi her zaman koruyan tümü bir arada tasarım.

 • Anahtarlık sayesinde yolda kolay kullanım

  USB belleği her zaman yanınızda taşıdığınız kişisel eşyalarınızdan birine takın. Artık veri, fotoğraf, film veya müzik dosyalarını aramakla zaman kaybetmeyeceksiniz çünkü değerli verileriniz her zaman elinizin altında olacak!

 • Kolay açılma ve kullanıcı dostu ambalaj

  Ambalaj üzerindeki işaretler ve delikler, paketi en iyi şekilde açmanız ve USB belleğinize sorunsuz ulaşmanız için size yol gösterir.

 • Büyük veri dosyaları için 4 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 4 GB kapasitesi sayesinde daha çok sayıda büyük dosyayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden paylaşabilirsiniz.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • Çalışma göstergesi, dosya kopyalanırken yanar.

  Bir 'çalışma' göstergesi, sürücünün düzgün şekilde bağlı ve çalışmakta olduğunu gösterir, belleğe/bellekten dosya kopyalanırken gösterge daha hızlı yanıp söner.

 • Özel tasarlanmış kolay kullanımlı yazılım önceden yüklenmiştir

  USB flash sürücüden doğrudan çalışacak ve Koruma parolası, Dosya senkronizasyonu, Veri sıkıştırma, USB kayıp bulundu ve USB bilgileri gibi faydalı özelliklere erişim sağlayacak bütün bir yazılım paketi dahildir. Ayrıca, Taşınabilir Microsoft Outlook Express, Sık Kullanılanlar senkronizasyonu ve izsiz Internet gezinmesi için 30 günlük deneme ile birlikte gelir.

 • Değerli, kişisel verilerinizi bir parola ile koruyun

  256 bit AES şifreleme içeren koruma parolası sayesinde, değerli kişisel bilgileriniz, sadece bir parola kullanımıyla izinsiz erişimden korunur.

 • PC ve UFD arasında dosya senkronizasyonu

  PC'nizdeki tüm dosyalarınızın senkronize edilmesiyle, sadece birkaç fare tıklamasıyla belgelerinize her yerden erişebilir ve üzerlerinde çalışabilirsiniz.

 • Tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılması, boş alanı arttırır

  USB flash sürücüye koyduğunuz tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılmasıyla boş alanı artırın

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: