Swarovski

Swarovski

USB bellek

  Swarovski

  USB bellek

  Verilerinize canlılık katın

  Mükemmel fonksiyonellik. Hayal gibi parlaklık. Bundan böyle, Philips ve Swarovski arasındaki mükemmel bağlantı, teknolojiyi yeni keyif noktalarına taşıyor. Bunun adı Active Crystals. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Swarovski Active Crystals USB bellek

Lock In, 1 GB FM01SW60/00 Benzer ürünler bul

Verilerinize canlılık katın

belgeler, fotoğraflar ve müzik için

 • Olağanüstü uzun kesim Silver Shade kristalleri

  Olağanüstü uzun kesim Silver Shade kristalleri sayesinde Stil ve Kolaylık hoş bir şekilde kristal ışığıyla kaynaşıyor. Kullanışlı yeterli olmadığında, yeni Active Crystals USB Bellek veri paylaşımınıza ruh katar.

 • Cilalı paslanmaz çelik içindeki şık mücevher

  Mükemmel fonksiyonellik ve hayal gibi parlaklık. Yeni Active Crystals USB Bellek, cilalı paslanmaz çelikten yapılmış, şık ve değerli bir tasarımla gelir.

 • Değerli USB Belleğinizi korumak için mükemmel çanta

  Active Crystals USB Belleğinizi çantanıza takın ve şık bir aksesuar olarak taşıyın. Değerli Active Crystals USB Belleğinizi korumak ve saklamak için özel tasarlanmış bir çanta dahildir.

 • Büyük veri dosyaları için 1 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 1GB saklama kapasitesi masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden belge, müzik ve fotoğraf gibi büyük dosyaları saklama, paylaşma ve değiştirme olanağı sağlar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • 250 şarkı ve 1000 fotoğrafa kadar paylaşma ve saklama

  Bu şık mücevher, 250 şarkı ve 1000 fotoğrafa kadar paylaşım ve saklama için geliştirildi ve kişisel, taşınabilir; güçlü kullanım için idealdir. Çocuklarının resmini taşıyan bir anneden dosyalarını taşıyan iş kadınlarına, olağanüstü bir kolaylık ve rahatlık.

 • Özel tasarlanmış kolay kullanımlı yazılım dahildir

  Active Crystals USB Belleğinden doğrudan çalışacak ve dosya senkronizasyonu ve otomatik dosya sıkıştırma gibi faydalı özelliklere erişim sağlayacak bütün bir yazılım paketi birlikte verilmektedir.

 • Değerli, kişisel verilerinizi bir parola ile koruyun

  256 bit AES şifreleme içeren koruma parolası sayesinde, değerli kişisel bilgileriniz, sadece bir parola kullanımıyla izinsiz erişimden korunur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: