USB Flash Sürücü

  USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Performansınızı geliştirin

  Yüksek depolama kapasitesi, hızlı veri transferi ve küçük boyutun kombinasyonu, Philips USB flash sürücü özel sürümünü cazip bir ürün haline getiriyor. Windows ReadyBoost için geliştirilmiştir ve eksiksiz bir yazılım paketi ile birlikte gelir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Performansınızı geliştirin

belge, fotoğraf ve müzik saklamak için

 • Büyük veri dosyaları için 1 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 1GB saklama kapasitesi masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden belge, müzik ve fotoğraf gibi büyük dosyaları saklama, paylaşma ve değiştirme olanağı sağlar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • Değerli, kişisel verilerinizi bir parola ile koruyun

  256 bit AES şifreleme içeren koruma parolası sayesinde, değerli kişisel bilgileriniz, sadece bir parola kullanımıyla izinsiz erişimden korunur.

 • Mükemmel şekle ve düzgün kıvrımlara sahip modaya uygun, olağanüstü tasarım

  Düzgün kıvrımları ve yumuşak kauçuk kaplamasıyla Philips USB flash sürücü, göz alıcı tasarımlı olağanüstü bir cihazdır.

 • Entegre kapak, sürücüye takılı olarak kalır, asla düşmez!

  USB bağlantısı koruma kapağı ürün tasarımına entegre edilmiştir, böylece kullanılmadığı zamanlarda sürücüye takılı olarak kalır, kaybolması olanaksızdır.

 • Çalışma göstergesi, dosya kopyalanırken yanar.

  Bir 'çalışma' göstergesi, sürücünün düzgün şekilde bağlı ve çalışmakta olduğunu gösterir, belleğe/bellekten dosya kopyalanırken gösterge daha hızlı yanıp söner.

 • Özel tasarlanmış kolay kullanımlı yazılım önceden yüklenmiştir

  USB flash sürücüden doğrudan çalışacak ve Koruma parolası, Dosya senkronizasyonu, Veri sıkıştırma, USB kayıp bulundu ve USB bilgileri gibi faydalı özelliklere erişim sağlayacak bütün bir yazılım paketi dahildir. Ayrıca, Taşınabilir Microsoft Outlook Express, Sık Kullanılanlar senkronizasyonu ve izsiz Internet gezinmesi için 30 günlük deneme ile birlikte gelir.

 • Windows ReadyBoost için geliştirilmiş

  Windows Vista işletim sisteminizi, Windows ReadyBoost ile güçlendirin. Windows ReadyBoost, sadece bu USB flash sürücüyü dizüstü bilgisayarınıza ya da bilgisayarınıza bağlayarak sistem belleğini ve performansını anında artırmanıza olanak tanır. Windows ReadyBoost'u kullanmak için, Windows Vista kurulu olması ve en az 1GB'lık kullanılabilir belleği olan flash bellek arabelleğine erişim olması gerekir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: