Torbasız elektrikli süpürge

  Torbasız elektrikli süpürge

  %40 daha fazla emiş gücü ile*

  Philips PowerPro Expert torbasız elektrikli süpürge temizlik performansını yeni bir seviyeye çıkarır. PowerCyclone 6 ve TriActive başlık tüm zeminlerde olağanüstü temizlik sonuçları sunar. Özel olarak tasarlanmış hazne, boşaltma işlemlerini zahmetsiz kılar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 829,99 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

%40 daha fazla emiş gücü ile*

Kolay toz boşaltma için tasarlanmıştır

 • Havayla tozu olağanüstü bir performansla ayıran PowerCyclone 6

  Havayla tozu olağanüstü bir performansla ayıran PowerCyclone 6

  PowerCyclone 6 teknolojisinin aerodinamik tasarımı 3 etkili adımla hava direncini en aza indirir ve olağanüstü temizlik performansı sağlar: 1) Hava PowerCyclone'a düz ve pürüzsüz hava girişi sayesinde yüksek hızla girer. 2) Eğimli hava geçişi havayı siklonik hazne içinde yukarı yönde ivmelendirir. 3) Siklonun üstündeki çıkış kanatları etkili bir şekilde tozu havadan ayırır.

 • Üçlü etkisiyle benzersiz TriActive başlık

  Üçlü etkisiyle benzersiz TriActive başlık

  TriActive başlık üçlü etkisiyle zeminleri tek seferde kusursuz temizler: 1) Başlığın ucundaki geniş delik büyük parçaları kolayca alır. 2) Başlıktan geçen optimize hava akımı sayesinde temizlik işlemi maksimum düzeyde etkilidir. 3) İki yan fırça, mobilya ve duvarlara çok yakın olan tozu ve kiri çeker.

 • Ultra ince, esnek ve sert zemin başlığı

  Ultra ince, esnek ve sert zemin başlığı

  Üstün hareket ve erişim için tasarlanmış ultra ince sert zemin başlığı. Ultra ince tasarım ve 180 derece dönme kabiliyeti dar alanlara ve mobilyaların altına kolaylıkla erişilmesini sağlar. Ön kısımdaki geniş ağız daha büyük parçaları çeker.

 • Kolay boşaltma için gelişmiş toz haznesi tasarımı

  Kolay boşaltma için gelişmiş toz haznesi tasarımı

  Toz haznesi, zahmetsiz toz boşaltma işlemi için ideal tasarıma sahiptir. Toz, benzersiz bir şekle ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan kovanın tek bir tarafında toplanır ve çöp kovasına kolayca dökülür.

 • Hareket kabiliyeti sağlayan hafif tasarım

  Hareket kabiliyeti sağlayan hafif tasarım

  5,5 kg'lık hafif tasarım mükemmel hareket kabiliyeti sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

Bu ürün için aksesuarlar

Tüm aksesuarları görün
* Önerilen perakende satış fiyatı
 • Emiş gücü, Avrupa'nın en çok satan torbasız elektrikli süpürgesiyle karşılaştırılarak, DIN EN 60312/11/2008 uyarınca Şubat/Nisan 2014 tarihlerinde bağımsız bir test kuruluşu olan SLG Pruf und Zertifizierung tarafından halı üzerinde test edilmiştir
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: