MiniVac

Şarjlı El Süpürgesi

  MiniVac

  Şarjlı El Süpürgesi

  Daha iyi temizlik için güçlü MiniVac

  Güçlü Philips MiniVac 3,6 V elektrikli süpürge ile üstün temizlik sonuçlarının tadını çıkarın. Aerodinamik başlık tasarımı üstün toz çekimi sağlarken, torbasız siklonik hava beslemesi ve 2 kademeli filtreleme sistemi uzun ömürlü performans sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

MiniVac Şarjlı El Süpürgesi

3, 6 V pil, Torbasız Siklonik, Aralık temizleme ve fırça başlığı FC6140/01 Benzer ürünler bul

Daha iyi temizlik için güçlü MiniVac

Torbasız siklonik hava beslemesi ve aerodinamik başlık

 • Daha iyi toz çekme için aerodinamik başlık tasarımı

  Daha iyi toz çekme için aerodinamik başlık tasarımı

  Philips MiniVac'ın Aerodinamik başlık tasarımı en ince toz parçacıklarında bile optimum toz çekmeyi sağlamak için tasarlanmıştır. Başlığın ergonomik tasarımı, ulaşılması en zor bölgeleri bile rahatça temizlemenizi sağlar.

 • Optimum filtreleme için 2 aşamalı torbasız siklonik sistem

  Optimum filtreleme için 2 aşamalı torbasız siklonik sistem

  Torbasız siklonik hava akımı, optimum, yüksek emiş gücü ve kalıcı temizlik performansı sağlamak için kirlerin iç kısımda dönmesini sağlar. 2 aşamalı filtreleme sistemi, emilen kirlerin tekrar dışarıya çıkmasını engeller. İlk filtre çoğu kiri bloke ederken, ikinci filtre daha küçük toz parçacıklarını tutar.

 • Güçlü 3,6 V NiMH piller

  Güçlü 3,6 V NiMH piller

  Mini Vac'ın daha uzun ömürlü güçlü Nikel-Metalhidrit (NiMH) pilleri hafıza etkisine maruz kalmaz. Hafıza etkisine maruz kalan standart Nikel Kadmiyum (NiCd) pilli ürünlerin kapasitesi düşer, çalışma süresi azalır. Oysa NiMH pilli Mini Vac, bu etkiye maruz kalmadığı için daha uzun ömürlü güç sağlar.

 • İnce şarj yuvası (duvar ve masa için)

  İnce şarj yuvası (duvar ve masa için)

  Philips Mini Vac cihazını, duvara monte edilebilen veya masaya koyulabilen şarj etme tabanında rahatça saklayabilirsiniz. Bu, siz ne zaman hazırsanız, güçlü şarj edilebilir pili bulunan Mini Vac cihazının da hazır olmasını sağlar.

 • Tek adımda toz boşaltma için kolay bas-çıkar başlık

  Tek adımda toz boşaltma için kolay bas-çıkar başlık

  Philips MiniVac elektrikli süpürgenin boşaltılması kolay ve hızlı, temizlenmesi hijyeniktir. Philips MiniVac'te tek aşamada kolaylıkla çıkan bir başlık bulunmaktadır dolayısıyla MiniVac'i kire dokunmaya gerek kalmadan boşaltabilirsiniz.

 • Yuvarlak kulp optimum tutuş sağlar

  Yuvarlak kulp optimum tutuş sağlar

  Philips Mini Vac, optimum tutuş sağlayan yuvarlak bir kulpa sahiptir. Mini Vac'ı istediğiniz şekilde kavrayabilirsiniz. Yumuşak kauçuk kaplama ihtiyacınız olan sağlam tutuşu sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: