Portatif MP3-CD Çalar

  Portatif MP3-CD Çalar

  Oyun+Müzik, Her an seninle

  Beş eğlenceli oyunla eşsiz portatif MP3-CD çalar. Müzikte kayma ya da atlamaya karşı ekstra önlem olarak Magic ESP.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Oyun+Müzik, Her an seninle

MP3, bir MP3-CD'den 10 saat müzik

 • MP3-CD çalma MP3'ün normal ses CD'si gibi çaldığı anlamına gelir.

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • Magic ESP™ yolda atlamasız müzik için

  Magic Electronic Skip Protection™ MP3-CD çalarınız darbe almış ya da sıkışmış olduğunda dahi atlamasız müziğin garantisidir. Bu özelliğe sahip olan cihazlarda, MP3, WMA ve CDDA gibi müzik formatlarını saklayabilen akıllı bir elektronik tampon bulunur. Çalma esnasında, müzik düzenli olarak tampona beslenir. Cihaz sıkıştığında, müzik tampondan çalınmaya başlar ve bu esnada lazer şokun ortaya çıktığı noktaya tekrar odaklanır ve tamponu yeniden doldurmak için çalmayı tekrar başlatır. Magic Electronic Skip Protection™ dijital ses dosyasını bit hızına bağlı olarak atlamaya karşı uzun süreli koruma sağlayabilir.

 • CD çalarken parça bilgileri için ID3 Etiket Desteği

  ID3 etiket desteğine sahip çalıcılarda, o sırada çalmakta olan parça hakkında, sanatçı adı ve parça adı bilgilerini gösteren bir LCD ekran vardır. Böylece çalmakta olan parçanın hangisi olduğunu kolayca belirleyebilirsiniz. Bunlar, kolay okunur bir formatta hem sayısal hem de metin bilgileri göstererek sanatçı adını ve parça adını kolayca görmenizi sağlar. ID3 etiket desteği, MP3-CD veya WMA-CD'nizde bulunan çok sayıdaki dosyalar arasında kolayca dolaşıp parçaları ayırt etmenizi sağlar.

 • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

  Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik setiyle CD,CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik bulunabilir. CD-RW (Yazılabilir CD'ler) uyumlu demek, müzik setinizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: