Portatif MP3-CD Çalar

  Portatif MP3-CD Çalar

  MP3 müzik keyfini atlama olmadan yaşayın

  Kompakt eXp2565 MP3-CD çalar ile kent yaşamına karışın ve 50 saate kadar kesintisiz MP3 ve WMA müziğin tadını hareket halindeyken çıkarın. Yenilikçi dokunmatik LCD ekranı sayesinde duyarlı müzik erişiminin kontrolü elinizde.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

MP3 müzik keyfini atlama olmadan yaşayın

Dokunmatik LCD ekranlı

 • 200 saniye Magic ESP™

  200 saniye Magic ESP™

  Magic Elektronik Atlama Koruması™ MP3-CD çalarınız siz koşarken veya hareket halindeyken sarsıntı ve sallanmaya maruz kalsa bile müziğin atlamamasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Magic Elektronik Atlama Korumas™ olan cihazların MP3, WMA ve CDDA gibi farklı müzik formatlarını saklayabilen akıllı bir elektronik arabelleği vardır. Arabellek hem içeriğini hem de lazer dönme hızlarını, müzik dinlemenin kesintiye uğramaması için otomatik olarak ayarlar.

 • Duyarlı müzik erişimi için LCD dokunmatik ekran kontrolü

  Duyarlı müzik erişimi için LCD dokunmatik ekran kontrolü

  Dokunmatik Ekran Kontrolü, cihazınızdaki fiziksel düğmeler yerine ekrandaki sanal düğmelere basarak kolayca kontrol etmenize olanak verir. Cihazı açtığınızda, LCD ekranda bütün kontrol seçeneklerini içeren dokunmatik ekran kullanıcı arabirimi görünecektir. Dokunmatik Ekran Kontrolü, LCD ekran teknolojisini basınç sensörleriyle ve güçlü bir dijital mikro işlemciyle birleştirir. Ekranın belirli bir bölgesine parmağınızla bastırdığınızda, ilgili sinyal, işlemciye gönderilir ve komut hemen çalıştırılır.

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • MP3 ve WMA dosyalarını çalma keyfi

  MP3 ve WMA dosyalarını çalma keyfi
 • 50 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*

  50 saate kadar müziğin keyfini çıkarın*
 • Yuvarlak ve kompakt tasarım

  Yuvarlak ve kompakt tasarım
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: