Sabit Disk/DVD Kaydedici

  Sabit Disk/DVD Kaydedici

  Sabit Disk/DVD Kaydedici

  Nerede saklayacağınız endişesi olmadan Sabit Diske kaydedin. Beğendiklerinizi DVD'de tutun. GUIDE Plus+ kullanarak işaretleyin ve seçin ve en sevdiğiniz program başlık bilgisiyle kaydedilsin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sabit Disk/DVD Kaydedici

 • Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Anında Tekrar özelliği ile TV'nizdeki heyecanlı anların kontrolü sizdedir; böylece filmden bir sahne ya da bir futbol maçı gibi değerli anların keyfini, sadece bir tuşa dokunarak hemen tekrar yaşayabilirsiniz. Sabit Disk, TV programını kaydetmeye devam ederken her sahneyi yeniden oynatabilir.

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • One Touch Pause Live TV görüntüyü anında dondurur

  Pause Live TV size mutlak kontrol sağlıyor. Kaydedici açıldığında, geniş dahili hafıza, istediğiniz an duraklatmanıza, tekrar oynatmanıza ya da kaydetmenize olanak tanıyarak, izlediğiniz programı otomatik olarak kaydetmeye başlar. Ara vermeniz gerekiyorsa, 'canlı' TV programını sadece tek düğmeye dokunarak durdurabilir ve size uygun bir anda izlemeye devam edebilirsiniz.

 • Çift Medya, DVD+R/RW, DVD+R DL, DVD-R/RW diskleri üzerine kayıt yapar

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW, DVD-R/RW ve DVD+R DL diskler üzerinde kayıt yaratabilme olanağı anlamına gelen 'çift medya' kaydını destekler. Şimdi herhangi bir disk satın alabilirsiniz, Philips kaydedici her zaman tüm diğer DVD oynatıcılarla çalınabilen tam uyumlu kayıtlar yaratacaktır.

 • 720p/1080i HD çözünürlüğü için video geliştirme özellikli HDMI çıkışı

  HDMI (Yüksek Tanımlı Multimedya Arayüzü), dijital çok kanallı ses ve dijital yüksek tanımlı çözünürlükte video taşıyan, doğrudan bir dijital bağlantıdır. Video geliştirme ile DVD'lerin kullandığı SD (Standart Tanımlı) video sinyallerini, 720p veya 1080i değerine kadar Yüksek Tanımlı çözünürlüklere yükseltebilir, böylece daha keskin, daha gerçekçi görüntü sayesinde çok daha fazla detay görebilirsiniz. Elde edilen HD çözünürlüklü video çıkış sinyalleri, HDMI aracılığıyla bir HD teknolojisine hazır ekrana gönderilebilir. HDMI, DVI ile geriye dönük olarak tümüyle uyumludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: