Sabit disk/ DVD kaydedici

  USB 2.0

  Sabit disk/ DVD kaydedici

  TV programınızı kendiniz planlayın

  Oturma odanızın rahatlığında TV'de fotoğraf, film ve müzik keyfi. One Touch Pause Live TV, Instant Replay ve FlexTime özellikleri sayesinde TV'nizden en iyi şekilde yararlanın. En sevdiklerinizi hiçbir anını kaçırmadan istediğiniz zaman izleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

TV programınızı kendiniz planlayın

 • DivX, MP3, WMA ve JPEG dijital kamera fotoğraflarını oynatır

  DivX, MP3, WMA ve JPEG dijital kamera fotoğraflarını oynatır

  Neredeyse istediğiniz tüm medya formatlarını oynatabilirsiniz - DivX, MP3, WMA veya JPEG. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü, oturma odanızın rahatlığında yaşayın.

 • DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX desteği sayesinde DivX video dosyalarını odanızın rahat ortamında izleyebilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 temelli bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.

 • En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları daha sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Maksimum çözünürlük kullanılarak, anında görüntünün tamamı oluşturulur. Bu o kadar hızlı gerçekleştirilir ki insan gözü daha keskin, titreşimsiz bir görüntü algılar.

 • HDD, DVD ve yüksek hızlı USB 2.0 arasında kolay dosya aktarımı

  HDD, DVD ve yüksek hızlı USB 2.0 arasında kolay dosya aktarımı

  Tam dosya aktarılabilirliği sayesinde, ister kaydedici HDD, ister DVD diski veya USB flash sürücünüzde saklı olsun; multimedya dosyalarınızı bir kaynaktan diğerine aktarabilir veya kopyalayabilirsiniz.

 • Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Anında Tekrar ile, sihirli film anlarını ve süper spor sahnelerini istediğiniz an yeniden yaşayabilirsiniz. Tek düğmeye dokunuşunuzla, sabit disk son 30 saniyeyi tekrar oynatacaktır. Daha da geriye atlamak için düğmeye tekrar basmanız yeterli olacaktır.

 • Bir programın sonunu kaydederken başını izlemek için FlexTime

  Bir programın sonunu kaydederken başını izlemek için FlexTime

  FlexTime'la sabit diskin çok yüksek hızı sayesinde, bir programı kaydedilmeye devam ederken izleyebilirsiniz. Ayrıca bir program kaydedilirken Sabit Disk'ten bir başka program da izleyebilirsiniz.

 • Çift Medya, DVD+-R/RW, DVD+R DL üzerine kolaylıkla kaydeder

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW, DVD-R/RW ve DVD+R DL diskler üzerinde kayıt yapabilme olanağı sağlayan "çift medya" kayıt özelliğini destekler. Artık herhangi bir disk satın alabilirsiniz; Philips kaydedici, her zaman, diğer tüm DVD oynatıcılarda oynatılabilen tamamen uyumlu kayıtlar oluşturacaktır.

 • HDD Media Jukebox film, müzik ve fotoğraf saklamanızı sağlar

  Oturma odanızda, kendi dijital ortam müzik kutunuzu oluşturun. MP3, WMA, MPEG2, DivX, DivX Ultra, Xvid, JPEG ve HD JPEG dosyalarını, USB bellek aygıtlarından, portatif medya oynatıcılarından, dijital kameralardan, hatta bazı AV cihazlarından hızla ve kolaylıkla kaydedicinin dahili sabit diskine kopyalayın. En sevdiğiniz filmleri, müzikleri veya fotoğrafları, istediğiniz zaman TV veya ev sinema sisteminizde oynatın. Seçenekler sınırsız, alacağınız keyif gibi.

 • Sabit Diskten DVD'ye yüksek hızda arşivleme

  Yüksek hızlı arşivleme, Sabit Diskten DVD'ye orijinal kayıt zamanından daha kısa bir sürede kayıt yapmanızı sağlar. Program bir kez HDD'de saklandığında maksimum hızda DVD+R/RW diske kaydedebilirsiniz.

 • One Touch Pause Live TV görüntüyü anında dondurur

  Pause Live TV size mutlak kontrol sağlar. Kaydedici açıldığında, geniş dahili hafıza, istediğiniz an duraklatmanıza, tekrar oynatmanıza ya da kaydetmenize olanak tanıyarak, izlediğiniz programı otomatik olarak kaydetmeye başlar. Ara vermeniz gerekiyorsa, 'canlı' TV programını sadece tek düğmeye dokunarak durdurabilir ve size uygun bir anda izlemeye devam edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: