DVD kaydedici/VCR

  DVD kaydedici/VCR

  VHS kasetlerinizi DVD'ye dönüştürün

  Dahili VCR özellikli Çift Medya DVD kaydediciye sahip olan Philips DVDR3510V ile hem en iyi ses, hem en iyi görüntü keyfi. 2 yollu doğrudan kayıt, DivX sertifikası ve USB Direct, sınırsız kolaylık sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

VHS kasetlerinizi DVD'ye dönüştürün

 • CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS oynatır

  CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS oynatır

  Neredeyse istediğiniz her şeyi oynatabilirsiniz; CD (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW, DVD+R DL ve hatta VHS kasetlerinizi. Tüm disklerinizi bir cihazda oynatmanın eşsiz esnekliğini ve rahatlığını yaşayın.

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • VCR'dan DVD'ye 2 yönlü video aktarımı için Direct Dubbing

  Direct Dubbing düğmesi eşsiz bir rahatlık sağlar; en sevdiğiniz sahneleri DVD'den VHS kasede aktarabilir, ayrıca tersini de yapabilirsiniz. DVD veya VHS kaset oynatırken bu düğmeye basıldığında kopyalama isteğinizi tekrar onaylayacağınız tek adımlı basit bir menü görüntülenir; karmaşık adımlar ya da birçok seçim yapmak söz konusu değildir. Rahat, hızlı ve kolay; işte Direct Dubbing.

 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • MP3, WMA ve JPEG dijital kamera fotoğraflarını oynatır

  MP3, WMA ve JPEG dosyalarını oynatın ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü, oturma odanızın rahatlığında yaşayın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: