Sabit disk/ DVD kaydedici

  Sabit disk/ DVD kaydedici

  Ne istediğinize, ne zaman istediğinize dikkat edin

  Nerede saklayacağınız endişesi olmadan sabit diske kaydedin. İstediklerinizi DVD'de, kalıcı kalitede saklayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ne istediğinize, ne zaman istediğinize dikkat edin

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Anında Tekrar ile, sihirli film anlarını ve süper spor sahnelerini istediğiniz an yeniden yaşayabilirsiniz. Tek düğmeye dokunuşunuzla, sabit disk son 30 saniyeyi tekrar oynatacaktır. Daha da geriye atlamak için düğmeye tekrar basmanız yeterli olacaktır.

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • Sabit Diskten DVD'ye yüksek hızda arşivleme

  Yüksek hızlı arşivleme, Sabit Diskten DVD'ye orijinal kayıt zamanından daha kısa bir sürede kayıt yapmanızı sağlar. Program bir kez HDD'de saklandığında maksimum hızda DVD+R/RW diske kaydedebilirsiniz.

 • MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6 çalar

  Birden çok format çalabilme özelliği sayesinde, MP3, WMA, JPEG ve popüler DivX dijital medya formatı gibi birçok dosya formatını çalabilir ve en üst düzeyde dinleme ve izleme keyfi elde edebilirsiniz. DivX oynatma özelliği ile sıkıştırılmış yüksek kalite DivX video içeriğini bilgisayarınız dışında da izleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • Çift Medya, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine rahatlıkla kayıt yapar

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine kayıt yapabilme olanağı sağlayan 'çift medya' kayıt özelliğini destekler. Artık herhangi bir disk satın alabilirsiniz, Philips kaydediciniz her zaman diğer tüm DVD oynatıcılarla çalınabilen tamamen uyumlu kayıtlar oluşturacaktır.

 • One Touch Pause Live TV görüntüyü anında dondurur

  Pause Live TV size mutlak kontrol sağlar. Kaydedici açıldığında, geniş dahili hafıza, istediğiniz an duraklatmanıza, tekrar oynatmanıza ya da kaydetmenize olanak tanıyarak, izlediğiniz programı otomatik olarak kaydetmeye başlar. Ara vermeniz gerekiyorsa, 'canlı' TV programını sadece tek düğmeye dokunarak durdurabilir ve size uygun bir anda izlemeye devam edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: