DVD kaydedici/VCR

  DVD kaydedici/VCR

  VHS kasetlerinizi DVD'de koruyun

  İşte hem DVD disklerini hem de VHS kasetlerini oynatan ve kayıt yapan hepsi bir arada oynatıcı! i.LINK ile artık favori video kamera kasetlerinizi mükemmel dijital görüntü ve ses kalitesiyle DVD'ye kaydedebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

VHS kasetlerinizi DVD'de koruyun

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • Hızlı ve kolay programlama için VIDEO Plus+

  Hızlı ve kolay programlama için VIDEO Plus+

  VIDEO Plus+ sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, 'Pluscode' girmektir - en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilen bir kod.

 • Direct Dubbing - videolarınızı VHS'den DVD'ye kaydedin

  Bir Direct Dubbing düğmesi kullanıcının video kasetten kaydı karmaşık menü sistem seçenekleri olmadan ya da giriş/çıkış seçenekleri yapılmadan başlatabilmesini sağlar.

 • Set üstü kutudan en iyi analogdan dijitale kayıt için RGB girişi

  RGB Komponent Video, en yüksek kalitede analog video bağlantı standartıdır. Keskinliği S-video ve kompozit videodan daha fazladır.Philips DVD kayıt cihazları, uydu alıcıları gibi RGB kaynaklarından doğrudan kayıt yapabilir.

 • VPS/ PDC, bir TV programını tam olarak başından sonuna kadar kaydeder

  ’VPS’ (Video Programlama Sistemi) ve ’PDC’ (Program Dağıtım Kontrolü) ile, TV istasyonu programlanmış kaydın başlangıç ve uzunluğunu kontrol eder. Bu demektir ki, TV programı beklenenden daha erken başlasa ya da daha geç bitse dahi, kayıt cihazınız kendisini doğru zamanlarda açar ve kapatır.

 • Tek katmanlı bir DVD+R/RW'da 6 saate kadar kayıt

  Belirli DVD kaydedici modellerinde bulunan 6 saat kayıt modu, tek katmanlı bir DVD+R/RW diske altı saate kadar video kaydetmenize olanak verir.

 • Akıllı bölümleme i.LINK üzerinden sahne temeli bölümler ekler

  Akıllı bölümleme DVD kopya daki bölümlerin aynı şekilde sıralanmasını sağlamak amacıyla, orijinal DV'de sahne kesimlerini algılar (zaman/tarih değişiklikleri).

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX ve VHS kaset

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını ve VHS kasetlerini çalabilmenize olanak vererek maksimum uyumluluk ve izleme keyfi sağlar.

 • Fotoğraflar: Picture CD (JPEG)

  Birden çok formatlı çalma/oynatma yeteneği, salonunuzun rahatlığı içinde resimlere bakmanıza ve çoğu disk formatını çalabilmenize/oynatabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: CD, MP3-CD, CD-R/RW ve Windows Media™ Audio

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: