docking hoparlörü

  docking hoparlörü

  Her yere götürülmek için tasarlandı

  Kompakt ve oldukça taşınabilir olan bu Philips DS7600/10 oynatıcı, söz konusu ses performansı olduğunda hiç hafife alınamaz. Seyahat için tasarlanmış olan bu hoparlör, uzun süre oynatma için şarj edilebilir pil, sağlam alüminyum kaplama ve taşıma çantası içerir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

docking hoparlörü

iPod/iPhone için, Pille/AC gücüyle çalışan DS7600/10 Benzer ürünler bul

Her yere götürülmek için tasarlandı

bu docking hoparlörle

 • wOOx teknolojisi bozulma olmaksızın zengin ve net bir ses üretir

  wOOx teknolojisi bozulma olmaksızın zengin ve net bir ses üretir

  wOOx teknolojisi, bas tonları diğer ses sistemlerindekinden daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren, devrim niteliğinde bir hoparlör yaklaşımıdır. Özel hoparlör sürücüleri, wOOx bas yayıcıyla uyumlu çalışır ve ana sürücüyle tweeter arasındaki hassas ayar alt-orta frekanslardan yüksek frekanslara yumuşak geçiş sağlar. Çift süspansiyon ve tam simetrik katlı yapı, düşük ve hassas tonları, seste fark edilebilecek bir bozulma olmaksızın verir. wOOx, hoparlör kutusunun tam ses düzeyini kullanıp müziğin etkisini iyice güçlendirerek, olağanüstü derin ve dinamik bir bas ses üretir.

 • DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Kılıfında olsa bile Tüm iPod/iPhone ürünleri dock'a bağlanabilir

  Kılıfında olsa bile Tüm iPod/iPhone ürünleri dock'a bağlanabilir

  Akılcı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabilir. Dahası, kılıf takılıyken bile çalıştığından, tek yapmanız gereken iPod veya iPhone'unuzu takmak. Artık müziğinizin keyfini gerçekten karmaşıklık olmadan çıkarabilirsiniz.

 • İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  Ücretsiz uygulama bir dizi harika özelliği docking hoparlörünüze ekler. Hava durumunu görebilir, saati öğrenebilir ve hatta en sevdiğiniz resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. DockStudio ayrıca dünyanın dört bir yanından binlerce İnternet radyo istasyonunu dinlemenizi sağlar. Uygulama yeni görüntü stilleri ve işlevlerle güncellenecektir.

 • Güvenli taşıma için ezilmeye ve darbeye dayanıklı

  Bu taşınabilir docking hoparlörü güvenli taşıma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. En gelişmiş mühendislikle üretilen dock bağlantı istasyonu mükemmel darbe sönümleme ve gövde sağlamlığı için yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanmıştır. İki metreye kadar düşmelere ve 100 kg'a kadar ağırlığa dayanabilen dock bağlantı istasyonunun benzersiz sağlamlığı, bu ürünü gittiğiniz her yere götürebilmenizi, taşırken güvende olduğunu bilmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: