USB pil paketi

  USB pil paketi

  Portatif yedek güç paketiyle

  Cihazınızı ihtiyaç duyduğunuzda şarj edin. Pil paketi, en fazla 3 kere şarj dolumu sağlar*. Mikro USB düz kablo ve taşıma çantası birlikte verilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif yedek güç paketiyle

yolda birçok kez şarj edin

 • Durumu bir bakışta onaylamak için gizli güç gösterge ışığı

  Güvenilir ve enerji duyarlı, gizli LED ışık, düğmeye bastığınızda yanarak pil paketinizin güç durumunu anında öğrenmenizi sağlar.

 • Her yerde çalışması yakınınızda güç kaynağı olmadığında harika bir özelliktir

  Yakınınızda duvar veya araç şarj cihazı olmasa bile, cihazınızın pilini kullanışlı pil paketiyle şarj edebilirsiniz. Birincil güç kaynağı olan akıllı pil paketi sayesinde, pil paketinizi kullanımdan sonra çıkarabilirsiniz. Böylece cihazınızın pili tükenmemiş olur.

 • Mikro USB kablosu bağlanmak ve şarj etmek için dahil edilmiştir

  Birlikte verilen mikro USB - USB 2.0 kablo, mikro USB bağlantısına sahip cep telefonları, dijital kameralar ve diğer taşınabilir cihazlarla kullanılır. Kabloyu yanınızda taşıyın, masanızda bulundurun veya kaybettiğiniz kablonun yerine kullanarak istediğiniz zaman bağlantı kurun ve gerektiğinde cihazınızı şarj edin.

 • Cihazlarınızı yolda birçok kez şarj edin

  Bu taşınabilir güç kaynağı, hareket halindeyken ikiden fazla tam şarj için gerekli ekstra güç sağlar. Pil paketini yanınıza alın ve ihtiyaç duyduğunuzda yedek güce sahip olun.

 • El altında bulundurmak için ideal yedek kablo

  Birlikte verilen 30 pim - USB kablosu, iPhone veya iPod'unuzu iTunes ile senkronize etmek ve bilgisayarınız ya da USB şarj cihazı ile şarj etmek için vazgeçilmez bir aksesuardır. Kabloyu yanınızda taşıyın, masanızda bulundurun veya kaybettiğiniz kablonun yerine kullanarak istediğiniz zaman bağlantı kurun ve gerektiğinde cihazınızı şarj edin.

 • USB tabanlı cihazlarla çalışır

  Evrensel ünitede, elinizde bulunan ya da ayrıca satın alabileceğiniz cihazın USB kablosu üzerinden USB tabanlı cihazlarınızla birlikte kullanabileceğiniz bir USB bağlantı bulunmaktadır.

 • Taşıma kolaylığı için yüksek kaliteli çanta

  Taşıma kolaylığı için yüksek kaliteli çanta

Tüm teknik özellikleri gör
 • Tam şarj sayısı, cihazlarınızın pil kapasitesine bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: