Xenium

Xenium

  Edge

  Xenium

  Xenium

  İki kat kapsama alanı, iki kat performans

  Philips Xenium X710, iki aktif SIM kartı yuvasına sahip olduğundan, farklı kişiler için ayrı hatlar kullanabilirsiniz. Ekstra uzun ömürlü piliyle birlikte bu telefon, yolda size iki kat kapsama alanı ve iki kat performans sunuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İki kat kapsama alanı, iki kat performans

 • Çift SIM

  Çift SIM

  Farklı iletişim ihtiyaçlarınız için 2 cep telefonu hattını kullanma avantajından yararlanın. Cep telefonunuzda aynı anda 2 GSM bağlantılı 2 SIM kart kullanabilirsiniz - yani, 1 cihazda 2 telefon! Ayrıca, yoldayken daha geniş bir kapsama alanının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 8,5 saate kadar konuşma süresi

  8,5 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8,5 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • 3 Megapiksel otomatik odaklı kamera

  3 Megapiksel otomatik odaklı kamera

  Unutulmaz anıların net fotoğraflarını çekmek artık çok kolay. Kamera düğmesine yarıya kadar bastığınızda otomatit odak otomatik olarak çalışır. Net bir fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken düğmeye tamamen basmak.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli dahili FM tuner

  FM radyo uygulaması ile cep telefonunuzu ve stereo kulaklıklarını kullanarak nerede olursanız olun en sevdiğiniz FM radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: