Cep Telefonu

  GSM

  Cep Telefonu

  Müzik sizi kuşatıyor

  Dahili MP3 çaları ve tek tuşla çalma düğmesi ile eğlence ihtiyacınızı karşılayabilecek bir telefon. VGA fotoğraf makinesiyle çekeceğiniz fotoğrafları dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Sonuçta hayat bir partidir. Bu partiye havalı bir telefonla katılın Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik sizi kuşatıyor

Seyahatleriniz müzikli olsun

 • Parlak 65K renkli ana ekran

  Telefonunuzun renkli ana ekranı sayesinde inanılmaz renklerdeki fotoğrafların ve görüntülerin keyfini çıkarın.

 • USB yığın depolama

  USB veri kablosunu kullanarak telefonunuzu bir bilgisayara bağlayın. Özel bir yazılım yüklemeye gerek yok: Telefonunuz bilgisayarınızda çıkarılabilir sürücü olarak görünür, böylece dosyaları yalnızca sürükleyip telefonunuza bırakabilirsiniz.

 • Mükemmel ses deneyimi için MP3 çalma ve zil sesleri

  Hareket halindeyken mükemmel bir ses deneyimi yaşamak için USB veri kablosunu kullanarak MP3 dosyalarınızı telefonunuza aktarın. MP3 dosyalarını kullanarak zil sesini de kişiselleştirebilirsiniz.

 • Entegre dijital kamera

  Telefonunuzda bulunan VGA çözünürlüklü (640x480 piksel) dahili dijital kamera ile hayatınızın değerli anlarını her yerde, her zaman yakalayabilirsiniz. Canlı fotoğraflar çekmek ve arkaplan ya da fotocall olarak kullanmak veya MMS üzerinden göndermek için kamera tuşuna basın.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: