Cep Telefonu

  GSM

  Cep Telefonu

  Müzik sizi kuşatıyor

  Dahili MP3 çaları, tek tuşla çalma düğmesi ve 128 MB hafızasıyla eğlence ihtiyacınızı karşılayacak telefon. VGA fotoğraf makinesiyle çekeceğiniz fotoğrafları dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Sonuçta hayat bir partidir. Bu partiye havalı bir telefonla katılın Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik sizi kuşatıyor

Seyahatleriniz müzikli olsun

 • Parlak 65K renkli ana ekran

  Telefonunuzun renkli ana ekranı sayesinde inanılmaz fotoğraf ve görüntülerin keyfini çıkarın.

 • Üç hazır oyun

  Telefonunuzda, parlak renkli ekranda saatlerce eğlenebileceğiniz üç hazır oyun bulunmaktadır.Tek yapmanız gereken ilgili alt menüye gitmek ve favori oyununuzu seçmek.

 • USB yığın depolama

  USB veri kablosunu kullanarak telefonunuzu bir bilgisayara bağlayın. Özel yazılım yüklemeye gerek yok: telefonunuz otomatik olarak bilgisayarınızda kaldırılabilir sürücü olarak görünecek ve bu sayede dosyaları basitçe sürükleyip telefonunuza bırakabileceksiniz.

 • Mükemmel ses deneyimi için MP3 çalma ve zil sesleri

  Yolda mükemmel bir ses deneyimi yaşamak için USB veri kablosunu kullanarak MP3 dosyalarınızı telefonunuza aktarın. Ayrıca, MP3 dosyalarını kullanarak kişisel zil sesleri yaratabilirsiniz.

 • 128 Megabayt dahili hafıza

  128 Megabayt dahili hafıza sayesinde telefonunuzda daha fazla fotoğraf ve MP3 dosyası saklayabilme rahatlığına ve keyfine varın

 • Entegre dijital kamera

  Telefonunuzda bulunan VGA çözünürlüklü (640x480 piksel) dahili dijital kamera ile hayatınızın değerli anlarını her yerde, her zaman yakalayabilirsiniz. Canlı fotoğraflar çekmek ve arkaplan ya da fotocall olarak kullanmak veya MMS üzerinden göndermek için kamera tuşuna basın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: