BD-R

  BD-R

  DVD'ye göre 10 kat daha büyük ve daha iyi

  Blu-ray diskleri, optik ortamda DVD'den bu yana en büyük gelişmedir. On kat daha yüksek kapasiteleri sayesinde Yüksek Çözünürlüklü görüntüleri artık tek bir çift katmanlşı yüksek kapasiteli diske hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD'ye göre 10 kat daha büyük ve daha iyi

50GB ya da 270 dakika HD video saklayabilir

 • Saniyede 9MB'a varan çok yüksek kayıt hızları

  1 - 2x kayıt hızı, saniyede 4,5 - 9MB arasında kayıt yapılmasını, böylece daha az zamanda daha çok kayıt yapmanızı sağlar.

 • Ekstra sert kaplama diski korur

  Philips Blu-ray disklerde benzersiz sertlikte ve bütünlükte, diskin önemli kayıt katmanlarını koruyan bir kaplama katmanı vardır. Katman, Philips tarafından geliştirilmiş, benzersiz 100µm kalınlığın bütünlüğünü sağlayan bir vakumlu birleştirme teknolojisi kullanılarak uygulanır. Disk yoğun kullanıma, parmak izlerine, çizilmelere ve kire, koruyucu bir kaba gerek olmaksızın dayanabilir. Philips Blu-ray diskler standart CD ve DVD'lerden çok daha üstündür.

 • Hassas biçimde işlenmiş kalıplar üstün kaliteyi garantiler

  Philips Blu-ray diskler, BD disklerin enjeksiyon kalıplarını oluşturmak üzere kullanılan kalıpların üretilmesi için en yeni teknoloji ürünü UV uzmanlık ekipmanlarını kullanan, Philips tarafından geliştirilmiş özel bir işlem kullanılarak üretilir. Philips tüm üretim işleminin her aşamasını tek çatı altından kontrol etmektedir. Sonuç, tekrar üretilebilmeyi ve kaliteyi garantiler.

 • Hata düzeltme sistemi, kayıt ve oynatmanın yapılabilmesini sağlar

  Blu-ray diskler, veri ve videolarınıza maksimum koruma sağlayan, CD ve DVD'lerde olduğundan çok daha güçlü ve gelişmiş bir hata düzeltme sistemi sunar.

 • Kararlı inorganik kayıt katmanları güvenilirlik sağlar

  Kayıt katmanları, ışıktan etkilenmeyen, disk ömrünün uzunluğunu garantileyen yüksek düzeyde kararlı inorganik katmanlardan yapılmıştır. Bu inorganik kayıt katmanı tipi, kaydedilebilir CD ve DVD disklerde halen kullanılan organik katmanlardan sonra gelen önemli bir gelişmedir ve daha kararlı bir kullanım ve uzun bir disk ömrü sağlar.

 • Tüm Blu-ray Disk cihazlarıyla uyumlu

  Philips Blu-ray diskler geniş kayıt marjları olacak şekilde ve Blu-Ray Disc Association (BDA) tarafından belirlenmiş özellik standartlarına uygunluğu belgelenmiş olarak üretilirler. Bu, her marka BD sürücüsü veya kayıt cihazıyla uyumlu oldukları anlamına gelir. En iyi sonuçları almak için Philips, PC için Philips TripleWriter™ Blu-ray sürücüsü ya da video için Philips BD Video Recorder cihazını önermektedir.

 • Ön formatlama için zaman kaybetmeden sürükle ve bırak kolaylığı

  Philips Blu-ray diskler, formatlama gereği olmaksızın sürükle ve bırak kolaylığını sunar. Özel UDF 2.5 dosyalama sistemi, veri dosyalarının ve HD videoların her zamankinden daha kolay ve çabuk bir şekilde taşınmasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: