BD-RE

  BD-RE

  DVD'ye göre 5 kat daha büyük ve daha iyi

  Blu-ray diskler optik ortamlar konusunda DVD'den bu yana gerçekleşen en büyük gelişmedir. DVD'den 5 kat daha yüksek kapasiteye sahip bu diskler sayesinde tek bir yüksek kapasiteli disk üzerine hızlı ve kolay bir şekilde Yüksek Çözünürlüklü video kaydedebilirsiniz. BD-RE disklere defalarca kayıt yapılabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD'ye göre 5 kat daha büyük ve daha iyi

25GB ya da 135 dakika HD video saklayabilir

 • Bir diskte 25 GB = Bir DVD kapasitesinin 5 katı

  Blu-ray şimdiye kadar geliştirilmiş en ileri seviyeli, yüksek kapasiteli optik disk formatıdır. BD lazer teknolojisindeki büyük gelişmeler sayesinde, tek bir diskte 25GB'a kadar veri saklayabilirsiniz. Bu, mevcut (tek katmanlı) DVD'lerin kapasitesinin beş katıdır.

 • Saniyede 9MB'a varan çok yüksek kayıt hızları

  1 - 2x kayıt hızı, saniyede 4,5 - 9MB arasında kayıt yapılmasını, böylece daha az zamanda daha çok kayıt yapmanızı sağlar.

 • 135 dakika Yüksek Çözünürlüklü video depolar

  Tek katmanlı Blu-ray diskler yüksek çözünürlüklü videoya artan talebe ayak uydurmak için size 135 dakikaya kadar HD video depolama kapasitesi sunar. Normal DVD kalitesinde kayıt yaparsanız, 5,5 saatten daha fazla videoyu saklayabilirsiniz.

 • Ekstra sert kaplama diski korur

  Philips Blu-ray disklerde benzersiz sertlikte ve bütünlükte, diskin önemli kayıt katmanlarını koruyan bir kaplama katmanı vardır. Katman, Philips tarafından geliştirilmiş, benzersiz 100µm kalınlığın bütünlüğünü sağlayan bir vakumlu birleştirme teknolojisi kullanılarak uygulanır. Disk yoğun kullanıma, parmak izlerine, çizilmelere ve kire, koruyucu bir kaba gerek olmaksızın dayanabilir. Philips Blu-ray diskler standart CD ve DVD'lerden çok daha üstündür.

 • Hassas biçimde işlenmiş kalıplar üstün kaliteyi garantiler

  Philips Blu-ray diskler, BD disklerin enjeksiyon kalıplarını oluşturmak üzere kullanılan kalıpların üretilmesi için en yeni teknoloji ürünü UV uzmanlık ekipmanlarını kullanan, Philips tarafından geliştirilmiş özel bir işlem kullanılarak üretilir. Philips tüm üretim işleminin her aşamasını tek çatı altından kontrol etmektedir. Sonuç, tekrar üretilebilmeyi ve kaliteyi garantiler.

 • Hata düzeltme sistemi, kayıt ve oynatmanın yapılabilmesini sağlar

  Blu-ray diskler, veri ve videolarınıza maksimum koruma sağlayan, CD ve DVD'lerde olduğundan çok daha güçlü ve gelişmiş bir hata düzeltme sistemi sunar.

 • Kararlı inorganik kayıt katmanları güvenilirlik sağlar

  Kayıt katmanları, ışıktan etkilenmeyen, disk ömrünün uzunluğunu garantileyen yüksek düzeyde kararlı inorganik katmanlardan yapılmıştır. Bu inorganik kayıt katmanı tipi, kaydedilebilir CD ve DVD disklerde halen kullanılan organik katmanlardan sonra gelen önemli bir gelişmedir ve daha kararlı bir kullanım ve uzun bir disk ömrü sağlar.

 • Tüm Blu-ray Disk cihazlarıyla uyumlu

  Philips Blu-ray diskler geniş kayıt marjları olacak şekilde ve Blu-Ray Disc Association (BDA) tarafından belirlenmiş özellik standartlarına uygunluğu belgelenmiş olarak üretilirler. Bu, her marka BD sürücüsü veya kayıt cihazıyla uyumlu oldukları anlamına gelir. En iyi sonuçları almak için Philips, PC için Philips TripleWriter™ Blu-ray sürücüsü ya da video için Philips BD Video Recorder cihazını önermektedir.

 • Ön formatlama için zaman kaybetmeden sürükle ve bırak kolaylığı

  Philips Blu-ray diskler, formatlama gereği olmaksızın sürükle ve bırak kolaylığını sunar. Özel UDF 2.5 dosyalama sistemi, veri dosyalarının ve HD videoların her zamankinden daha kolay ve çabuk bir şekilde taşınmasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: