Eşleşmemiş

Çoklu Dokunmatik Ekran

  Çoklu Dokunmatik Ekran

  Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

  Önemli bilgileri veya pazarlama mesajlarınızı hedef kitlenize büyüleyici bir netlikte iletin. Etkileşimli dokunmatik ekran sayesinde müşterinizin ilgisini her zamankinden daha fazla çekebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Signage Solutions Çoklu Dokunmatik Ekran

32 inç, Kenar LED Arkadan Işıklandırma, Full HD, Kızılötesi, 6 Dokunma Noktası BDT3250EM/06 Benzer ürünler bul

Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

çok kullanıcılı dokunmatik ekran ile

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Parlak görüntüler için Full HD LED teknolojisi

  Beyaz LED'ler, tamamen yanarak tutarlı parlaklık veren ve daha hızlı çalışma süresi sunan dijital cihazlardır. LED'ler cıva içermediğinden, geri dönüşüm ve atık işlemleri çevreye zarar vermeden gerçekleştirilir. LED'ler sayesinde LCD arka aydınlatması daha iyi kontrol edilir ve bunun sonucunda son derece yüksek, mükemmel bir kontrast oranı elde edilir. Ayrıca, ekranın her noktasında tutarlı parlaklık sayesinde doğal renkler sunar.

 • Görüntü ve renk hassasiyeti için IPS geniş ekran teknolojisi

  Philips IPS, 178/178 derecelik ekstra geniş izleme açıları sağlayarak dikey modda bile her açıdan görüntülemeyi mümkün kılan gelişmiş bir teknoloji kullanır. IPS ekranlar, özellikle her durumda renk hassaslığı ve tutarlı parlaklık gerektiren profesyonel video duvarı ve menü grafiği uygulamaları için uygun canlı renklere sahip olağanüstü netlikte görüntüler sunar.

 • 6 eşzamanlı dokunma noktasıyla gerçek çoklu dokunmatik özelliği

  En fazla 6 eşzamanlı dokunma noktasıyla daha üst düzey bir etkileşim deneyimi yaşayın. Birden fazla kullanıcının uygulamanızı aynı anda kullandığı durumlar için ideal bir çözüm olan 6 dokunma noktası, son derece ekonomik bir çözüm sunar.

 • Kızılötesi Dokunmatik

  Ekranın en üst kısmında bulunan görünmez kızılötesi ağ sayesinde parmakla, eldivenle veya dokunmatik kalemiyle dokunduğunuzda bile şaşırtıcı bir hassasiyet ve hızlı bir yanıt elde edebilirsiniz. Ayrıca “hayalet nokta” da bulunmaz.

 • Smart Control Yazılım Paketi

  Ağınızdaki tüm reklam ekranlarını, ekranınızın ayarlarını RJ45 veya RS232 bağlantı yoluyla değiştirmenize olanak sağlayan bu güçlü yazılım aracıyla kontrol edin ve yönetin. Smart Control, video girişini ayarlamanıza, renk ayarlarını değiştirmenize, video duvarları oluştururken ekranın Kimliğini düzenlemenize ve her bir ekranın durumunu tetkik etmenize olanak sağlayarak, size ekranlarınızı tek bir merkezi konumdan kontrol etmek için ihtiyaç duyduğunuz gücü sunar.

 • Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

  Profesyonel PC'ler birçok genel reklam uygulamasının bir parçası haline gelmiştir. Bunlar genellikle PC ekranlarının derinliğinin artmasına yol açtığı için kablo karmaşası ortaya çıkar. Bu nedenle arka kapağında, küçük boyutlu profesyonel PC'nin entegre edilmesi uygun bir Akıllı yuvası bulunan bu ekranı tasarladık. Ayrıca kablo yönetim sistemi kablolarınızı düzenli ve profesyonel görünümde tutmak için mükemmel bir çözüm sunar.

 • Tüm önde gelen işletim sistemleriyle uyumludur

  Dokunmatik ekranlarımız yazılımdan bağımsızdır ve Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Mac OS ve Linux işletim sistemlerini destekler.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Lütfen dikkat: Philips BDT çoklu dokunmatik ekranlar, orijinal BDL reklam ekranlarını temel alır. Orijinal BDL model numarası ve seri numarası, ekranın OSD menüsünde etkinleştirilmiştir. Yasal onaylar için lütfen orijinal BDL model numarasına bakın.
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: