plazma monitör

  plazma monitör

  Yüksek Görüntü Kalitesiyle Halka Açık Ekran Çözümü

  Bu üstün Pixel Plus profesyonel VGA plazma monitör, kendi sınıfındaki en iyi görüntü performansını gerektiren halka açık kapalı mekan kullanımı için uygundur. Bu çözümler maliyetleri kontrol etmenizi ve sağlar ve güvenli bir performans sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek Görüntü Kalitesiyle Halka Açık Ekran Çözümü

 • En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları daha sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Maksimum çözünürlük kullanılarak, anında görüntünün tamamı oluşturulur. Bu o kadar hızlı gerçekleştirilir ki insan gözü daha keskin, titreşimsiz bir görüntü algılar.

 • Gelişmiş Çözünürlüklü VGA paneli ile daha yüksek çözünürlüklü görüntü

  Gelişmiş Çözünürlüklü VGA paneli ile daha yüksek çözünürlüklü görüntü

 • Daha iyi ayrıntı, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Pixel Plus, satır ve piksel sayısını artıran bir dijital görüntü işleme teknolojisidir. Hangi kaynaktan gelirse gelsin, sonuç her zaman çok daha net, çok daha ayrıntılı ve derin görüntülerdir.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • Dahili TV radyosu

  Bazı uygulamalar PC girişlerinden daha fazlasına gereksinim duyar. Televizyon sinyali algılama için RF tuner ve s-video, scart ve komponent video gibi video konektörleri çoklu cihazlar için geniş giriş olanakları sunar.

 • Endüstri ortalamasının altında güç tüketimi

  Cihazı çalıştırmak için gereken elektrik gücünde azaltım.

 • Görüntü yanmalarını önlemek için gelişmiş görüntü yanma önleme işlevleri

  "Piksel kaydırma" olarak adlandırılan koruyucu işlev sisteme dahil edilmiştir. Koruma mekanizması etkinleştirildiğinde, "hayalet görüntü" olarak adlandırılan durumu engellemek için ekran görüntüsü otomatik olarak piksel konumlarına kaydırılır. İkinci olarak, yanma kurtarması sisteme dahil edilmiştir. Modele bağlı olarak, hayalet görüntüler belirli bir süre tüm panele tamamen beyaz sinyalin uygulanmasıyla veya aynı sonucu elde etmek için görüntünün ters çevrilmesiyle ortadan kaldırılır.

 • Daha fazla güvenlik için Kensington hırsız kilidi

  Hırsızlığa karşı ek koruma amacıyla bir kilitleme cihazıyla birlikte ekranın sabit bir eşyaya bağlanmasını sağlayan, ekran çerçevesinde yer alan küçük yuvalar.

 • DVI-I, en iyi görüntü ve rahat bağlantı olanağı sağlar

  Bir DVI-I girişi, sıkıştırılmamış, yüksek bant genişliğinde, dijital bir RGB sinyalini kaynaktan ekrana bağlar. Dijital sinyalin analoğa çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak net, titreşimsiz ve kusursuz bir görüntü sunar. DVI girişi, Dijital Ayar kutuları, DVD oynatıcılar ve HD kaydedicilerden kopya korumalı programların izlenmesine olanak sağlayan HDCP kopya korumasını destekler. DVI-I, (bir dönüştürücü kablo ile) tüm HDMI cihazlarına bağlanabildiği için, gelecekte de her zaman kullanılabilir olacaktır. DVI-I girişi analog PC-VGA sinyallerini de destekler.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: