Eşleşmemiş

HalO™ Ekran

  HalO™ Ekran

  Görünürlüğünüzü artırın

  Ağ üzerinden kontrol edilebilen Philips HalO™ 42” LCD Ekran ile maliyetlerinizi kontrol altına alın. Bu ürün, en zorlu görüntüleme uygulamalarına yönelik birçok farklı özellik sunar ve renk değiştirme özelliğiyle göze çarpan Philips HalO™ ekran ile izleyicileri etkiler. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

HalO™ Ekran

107 cm (42"), multimedya, Full HD BDL4230EC/00 Benzer ürünler bul

Görünürlüğünüzü artırın

ve rakiplerinizin önüne geçin

 • 7/24 çalışma için tasarlandı

  7/24 çalışma için tasarlandı

  Ekranlarımız günümüzün hiç uyumayan iş dünyasına uyum sağlayacak şekilde 7/24 kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek düzeyde kalite için üstün bileşenlerden yararlanan bu ürün serisindeki modellerin kesintisiz güvenilirlik sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 • Philips HalO™

  Göz alıcı HalO™ özelliği patentli, eşsiz bir tasarımdır. HalO™ reklam içeriğinizin çevresinde bir çerçeve oluşturur; kullanıcının belirlediği renge ayarlanabilen ve hatta otomatik olarak renk değiştirebilen bu çerçeve insanların dikkatini reklam mesajınıza çeker. HalO™ dijital reklam projelerine özel bir dokunuş katmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir.

 • Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

  Profesyonel PC'ler birçok genel reklam uygulamasının bir parçası haline gelmiştir. Bunlar açık mekan ekranlarına derinlik katar ve kablo karmaşasına yol açar. Bu açık mekan ekranının arka kapağında, birçok küçük boyutlu profesyonel PC'lere uygun bir Akıllı yuva bulunmaktadır. Ayrıca kablo karmaşasını da önleyecek bir düzen sunar.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p

  Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

 • Parlaklık, ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır

  Ekran ayarları, kullanıcının müdahalesi gerekmeksizin ortam ışığına uygun olarak yapılır.

 • Gelişmiş görüntü tutukluğu önleme fonksiyonu

  Uzun bir süre boyunca ekranda kalan hareketsiz görüntüler, LCD ekranlarda gölge görüntülere veya görüntü tutukluğuna neden olabilir. LCD ekranlardaki görüntü tutukluğu kalıcı olmamasına rağmen, özellikle içeriğin 7/24 gösterildiği yerlerde bu durumu önlemek isteyebilirsiniz.

 • RS232 ile Uzaktan Yönetim ve Yapılandırma

  Uzaktan Yönetim kullanıcının ekranları RS232 protokolünü kullanarak kontrol etmesine ve ayarlamasına olanak sağlar. CEC komutlarını kullanarak, reklam ağınızdaki tüm ekranları her zaman tamamen kontrol edebilirsiniz.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: