CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  Mükemmel taşınabilir ses

  Basit ama kapsamlı olan bu oynatıcı kaliteli 2 yollu hoparlörleri ile mükemmel ses performansı sağlar. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde mükemmel ses kalitesiyle en sevdiğiniz MP3 ya da WMA-CD ve radyo üzerinde önceden ayarlı 30 FM istasyonunun keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

CD Soundmachine

MP3-CD, Teyp, Dijital istasyon ayarı AZ3068/12 Benzer ürünler bul

Mükemmel taşınabilir ses

 • Stereo kulaklık girişi

  Stereo kulaklık girişi

  Daha kişisel bir deneyim için kendi kulaklığınızı bağlayın. Kulaklıklarınızı müzik çalara bağlayarak, başkalarını rahatsız etmeden en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • 10 saatlik MP3-CD ya da 20 saatlik WMA-CD müziği

  10 saatlik MP3-CD ya da 20 saatlik WMA-CD müziği

  MP3, büyük dijital ses dosyalarının ses kalitelerinde önemli bir düşüşe neden olmadan 10 kata kadar daha küçük boyutlarda yaratılabildiği, çığır açan bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir. Ses dosyalarının hızlı ve kolay bir biçimde aktarılabilmesini sağlayan MP3, ses dosyaları için standart sıkıştırma formatı haline gelmiştir. Windows Media Audio (WMA), Microsoft'un geliştirdiği, yarı yarıya daha az yer kaplayan, yarı yarıya daha kısa sürede yüklenebilen ve mükemmel bir ses sağlayan, yüksek oranda sıkıştırılmış dijital ses formatıdır. Tek bir CD'de 64 Kbps bit hızında kaydedilmiş, 20 saate kadar kaliteli WMA müzik saklanabilir.

 • Otomatik durdurmalı kasetçalar

  Otomatik durdurmalı kasetçalar
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: