CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  İstasyonları ayarlı dijital radyo

  Kaset çalarlı ve 30 istasyon hafızalı dijital radyolu CD çalar. Sizin kaydettikleriniz dahil tüm CD'leri çalar ve 20 parçaya kadar programlanabilir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İstasyonları ayarlı dijital radyo

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

  Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

  FM/MW (AM) stereo alıcısı

 • Otomatik durdurmalı kasetçalar

  Otomatik durdurmalı kasetçalar
 • Programlanabilir otomatik depolamayla tek dokunuşta istasyon bulma

  Programlanabilir otomatik depolama, tek tuşa basarak en sevdiğiniz istasyonları bulup istasyon hafızasını kullanmanızı sağlayan, kullanımı kolay bir özelliktir. Programlanabilir otomatik depolama, elle radyo istasyonu bulma ve hafızaya alma derdini ortadan kaldırır. Dahili bir elektronik devre yerel radyo istasyonlarını otomatik olarak tarar, en güçlü radyo istasyonlarının sinyallerini kilitler ve bunları istasyon hafızasına alır.

 • Kaydedilebilir ve Yazılabilir CD'lerle uyumludur

  Yazılabilir CD'lerle uyumlu demek, müzik setinizin hem kaydedilebilir (CD-R) hem de yazılabilir (CD-RW) diskleri çalabilmesi demektir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir. CD-RW uyumlu CD çalarların lazerli algılama ve CD dekoder devresi, yazılabilir özel ses CD'lerin faz değiştirme kayıt katmanını okuyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve bu kaydettiğiniz diskleri ses CD sisteminizde her zaman çalabilmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: