CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  hepsi bir arada, zengin bas tonuyla MP3 müzik

  Hayatta küçük şeylerden zevk alabilir ve kolaylıklara sevinebilirsiniz. Şık ve portatif AZ1226, kullanımı kolay fonksiyonlarının yardımıyla sevdiğiniz müziklerin keyfini zenginleştirilmiş bas sesleriyle çıkarmanızı sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

hepsi bir arada, zengin bas tonuyla MP3 müzik

 • Kişiselleştirilmiş müzik keyfi için CD Rasgele Çalma/Tekrarlama

  Kişiselleştirilmiş müzik keyfi için CD Rasgele Çalma/Tekrarlama

  "Rasgele Çalma/Tekrarlama" fonksiyonu, müziği sürekli aynı sırayla dinleme sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olur. En sevdiğiniz şarkıları müzik çalarınıza yükledikten sonra, parçaların farklı sıralarla çalması için tek yapmanız gereken "Rasgele Çalma" veya "Tekrarlama" modlarından birini seçmek. Müzik çalarınızı her açtığınızda farklı ve benzersiz bir müzik deneyimi yaşamanın keyfini çıkarın.

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Stereo kulaklık girişi

  Stereo kulaklık girişi

  Daha kişisel bir deneyim için kendi kulaklığınızı bağlayın. Kulaklıklarınızı müzik çalara bağlayarak, başkalarını rahatsız etmeden en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

 • Çok fonksiyonlu LCD ekran

  Çok fonksiyonlu LCD ekran
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: